Sposoby wysyłki, formy transportu

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

Realizacja zamówień wyłącznie na terenie Polski.

Dostawy modeli i materiałów eksploatacyjnych realizowane są ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

Koszt transportu bez względu na formę płatności, ponosi MWP.

Transport za pośrednictwem DPD lub FedEx- ostatecznego  wyboru firmy kurierskiej dokonuje sklep.

W momencie odbioru Klient jest zobowiązany do sprawdzenia w obecności kuriera stanu przesyłki, jak również samego urządzenia, czy nie nosi śladów uszkodzenia mechanicznego. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy spisać protokół oraz wykonać fotograficzną dokumentacje, stanowi to podstawę dochodzenia roszczeń wynikających z uszkodzenia towaru.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl