6 produktów

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Coway Airmega 300S inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1515G

2 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Airmega 300S jest na chwilę obecną topowym modelem tego renomowanego koreańskiego producenta. Wykorzystuje unikalny System Dual Power, w którym podwójny wentylator oraz silnik pochodzi ze znanej firmy SPG, tym samym mamy gwarancję wysokiej jakości i niskiego wskaźnika awaryjności. Wydajność CADR (Clean Air Delivery Rate) na poziomie do 490 m3/h powoduje, że jest rekomendowany do skutecznej pracy w pomieszczeniach o powierzchni nawet do 70 m2 (przy wysokości 2,5 m). Kluczową zaletą oczyszczacza Coway Airmega 300 S może być też precyzyjny i bardzo czuły laserowy czujnik pyłu PM2.5.

Ilość:
Cena 2 299,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Coway Storm inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1516D

3 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Storm AP-1516D to najwydajniejszy model w rodzinie koreańskiego producenta. Oprócz świetnych parametrów technicznych charakteryzuje się eleganckim wyglądem i jak każdy oczyszczacz powietrza marki Coway, wykonany jest z najwyższej jakości komponentów. Świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni nawet 70m2 dzięki bardzo dużej wydajności na poziomie 492m3/h

Ilość:
Cena 1 799,00 zł

Coway Hue&Healing inteligentny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania APMS-0815C

0 Opinie

Coway Hue & Healing APMS-0815C to pierwszy oczyszczacz powietrza 2w1 z wbudowaną funkcją nawilżania. Przepływ powietrza na poziomie do 270m3/h oraz wydajność nawilżania na poziomie do 450ml/h pozwalają temu urządzeniu efektywnie pracować w pomieszczeniach o powierzchni do 35m2. Biorąc pod uwagę parametry techniczne urządzenie działa cicho (od 22dB) i charakteryzuje się niskim zużyciem energii (6,1-29W). Oczyszczacz i nawilżacz w jednym z oferty Coway to stylowy element wystroju każdego wnętrza o ponadczasowym wzornictwie i optymalnych parametrach pracy.

Ilość:
Cena 1 799,00 zł

Coway Mini Storm inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1220B

2 Opinie

Coway Mini Storm to nowoczesny oczyszczacz powietrza wyposażony w wieloetapowy system filtracji oraz wielostrumieniowy przepływ powietrza. Wydajność na poziomie 360m3/h pozwala na efektywną pracę tego oczyszczacza w pomieszczeniach o powierzchni do 50m2. Świetnie sprawdzi się również w sypialni czy pokoju dziecka, a to za sprawą niezwykle zgrabnej obudowy i cichej pracy - od 19,9 dB.

Ilość:
Cena 1 399,00 zł

Coway Classic inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1018F

2 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Classic AP-1018F to najpopularniejszy model koreańskiego producenta. Wydajność na poziomie 300m3/h pozwala na skuteczne zastosowanie w pomieszczeniach o powierzchni do 40m2. W swojej klasie cenowej model ten należy do cichych - 22dB oraz energooszczędnych - minimalne zużycie prądu to zaledwie 4W!

Ilość:
Cena 1 299,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Coway Cartridge inteligentny oczyszczacz powietrza AP-1019C

1 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Coway Cartridge to najmniejszy model w ofercie koreańskiego producenta rekomendowany na powierzchnię do 35m2. Oferuje maksymalną wydajność na poziomie 263m3/h i wyposażony jest w 3-stopniową filtrację zanieczyszczeń z wykorzystaniem nowoczesnego filtra Green True HEPA. Do inteligentnej pracy wykorzystuje precyzyjny laserowy czujnik pyłów PM2.5, a kolejnymi zaletami tego oczyszczacza są z pewnością: niskie zapotrzebowanie na prąd (4-35W) oraz cicha praca (od 22dB).

Ilość:
Cena 949,00 zł

Oczyszczacze powietrza Coway

Początki działalności koncernu Coway sięgają 1989 roku a misją założycieli była poprawa jakości życia ludzi i dbałość o ich zdrowie oraz dobre samopoczucie. W 2016 roku firma formalnie określiła wizję swojej marki: „The Life Care Company”. Dzięki konsekwentnemu wcielaniu jej w życie Coway stał się numerem jeden na koreańskim rynku oczyszczaczy powietrza i wody. Producent przywiązuje ogromną wagę do designu, jakości wykonania, funkcjonalności oraz skuteczności swoich produktów.

Inteligentne oczyszczacze powietrza Coway produkowane są w Korei Południowej i cieszą się zasłużonym uznaniem na światowym rynku. Producent kładzie nacisk nie tylko na zaawansowane technologie oraz innowacyjność, ale również na oryginalny design oraz atrakcyjny wygląd, czego potwierdzeniem jest mnóstwo nagród i wyróżnień (RED DOT AWARD, IF DESIGN AWARD, GOOD DESIGN, IDEA AWARDS czy PIN UP DESIGN AWARDS).

Oczyszczacze Coway to również energooszczędne urządzenia (wyróżnienie ENERGY STAR). Sprzęty z logo Coway cechują się łatwą i intuicyjną obsługą, co również zostało dostrzeżone przez krytyków (nagroda X PRICE AWARD).

W ofercie oczyszczaczy powietrza Coway znajdziemy skuteczne rozwiązania spotykane u innych producentów, takie jak inteligentne oczyszczanie, czujniki jakości powietrza, wysokowydajne filtry czy sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej.
Jednak w oczyszczaczach Coway znajdziemy również takie rozwiązania, które są absolutnie unikalne i nie dostępne w jakimkolwiek oczyszczaczu powietrza innej marki. Coway Airmega 300S posiada swój wyjątkowy system Dual Power, dzięki któremu w kompaktowej obudowie praktycznie podwojono moc tego wyjątkowego oczyszczacza. Modele Coway Storm i Coway Mini Storm wyposażono w unikalny system dynamicznej dystrybucji czystego powietrza, gdzie wykorzystano możliwość sterowania dwoma niezależnymi wywiewami powietrza. Dzięki temu te wyjątkowe oczyszczacze powietrza dysponują kombinacją nawet 12 różnych rodzajów nawiewu, umożliwiając precyzyjne dostrojenie pracy oczyszczacza zarówno do warunków jak również wielkości i kształtu pomieszczenia.

W ofercie Coway do wyboru są modele o wydajności od 263m3/h do aż 492m3/h, co przekłada się na zapewnienie optymalnego rozwiązania dla pomieszczeń o powierzchni nawet 70m2. Pomimo dużej wydajności oczyszczacze Coway należą do jednych z cichszych, a głośność ich pracy w trybie SLEEP może być nawet poniżej 20dB. Tak niski poziom hałasu w połączeniu z czujnikiem natężenia oświetlenia to idealne połączenie jeśli potrzebny jest cichy i komfortowy oczyszczacz powietrza do sypialni.
Wszystkie modele korzystają z conajmniej 3 stopniowego systemu filtracji z wykorzystaniem m.in. filtrów węglowych oraz filtrów HEPA H13. Unikalnym rozwiązaniem jest zaoferowanie w modelu Coway Mini Storm możliwości uzupełnienia zestawu filtrów o opcjonalny dodatkowy filtr Custom Coway. Jego specyfikacja uzależniona jest od różnych rodzajów zanieczyszczeń.

Wśród oczyszczaczy Coway Klienci znajdą zarówno świetny oczyszczacz na smog z precyzyjnym laserowym czujnikiem PM2.5, jak również skuteczny oczyszczacz dla alergika, co zostało potwierdzone badaniami zakończonymi przysnaniem certfikatów ECARF, BAF (British Allergy Foundation) czy Atest PZH przyznany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny.

W ofercie koreańskiego potentata znajdziemy też rozwiązanie 2w1 czyli oczyszczacz i nawilżacz powietrza Coway Hue & Healing. Ten kompaktowy model oferuje system potrójnej filtracji połączony z bezpiecznym i wydajnym nawilżaniem ewaporacyjnym. Stylowy design oraz atrakcyjne podświetlenie ambientowe świetni lokują ten model do pracy w sypialni czy pokoju dziecka.

Wszystkie dostępne w Polsce oczyszczacze powietrza Coway objęte są 3 letnią Gwarancją.

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl