3 produktów

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

WINIX Zero Pro inteligentny oczyszczacz powietrza

4 Opinie

Winix Zero Pro to najwydajniejszy inteligentny oczyszczacz powietrza renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 470 m3/h). Jest to model rekomendowany na powierzchnię aż 120m2. co jest ewenementem w tej klasie cenowej. Praca tak efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 28 dB) i energooszczędna (od 5W), co czyni go jednym z atrakcyjniejszych oczyszczaczy powietrza na rynku.

Ilość:
Cena 999,00 zł 1 299,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

WINIX Zero inteligentny oczyszczacz powietrza

5 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix Zero to bardzo wydajny model renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 390 m3/h). Zalecany jest na powierzchnię aż 99 m2. co jest dużym atutem w tej klasie cenowej. Praca tak efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 27 dB) i energooszczędna (od 3W), co czyni go jednym z najbardziej pożądanych oczyszczaczy powietrza na rynku.

Ilość:
Cena 749,00 zł 999,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

WINIX Zero Compact oczyszczacz powietrza

4 Opinie

Winix Zero Compact to najmniejszy inteligentny oczyszczacz powietrza w ofercie renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 250 m3/h). Pomimo stosunkowo niewielkich gabarytów i wagi zaledwie 3,1 kg zalecany jest na powierzchnię aż do 50 m2. Praca tego efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 26,5 dB) i energooszczędna (od 3W), co biorąc pod uwagę jego atrakcyjną cenę czyni go jedną z najciekawszych ofert na rynku renomowanych oczyszczaczy powietrza.

Ilość:
Cena 599,00 zł 669,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Oczyszczacze powietrza WINIX

Firma WINIX to koreański producent należący obecnie do liderów w produkcji zaawansowanych technicznie oczyszczaczy powietrza. Koncern został założony w 1973 roku i dzisiaj jest marką rozpoznawalną na świecie. Od blisko dekady kolejne generacje oczyszczaczy powietrza WINIX są dostępne również w Polsce. Swoją rosnącą popularność zawdzięczają przede wszystkim bardzo atrakcyjnemu stosunkowi jakości do ceny oraz zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Oczyszczacze Winix PlasmaWave to również nowoczesne wzornictwo i ergonomia uhonorowane licznymi wyróżnieniami (Reddot Design, Good Design, IF Design oraz International Design Excellence Award).

Oczyszczacze powietrza WINIX produkowane są w koreańskiej fabryce przechodząc tam rygorystyczne testy, aby sprostać wysokim wymaganiom stawianym im przez rynki m.in. Stanów Zjednoczonych i Unii Europejskiej. Produkty z serii Zero posiadają liczne atesty i certyfikaty (ECARF, UK Allergy, AHAM, TÜV, CE, RoHS,WEEE, Energy Star). Ze względu na zastosowane filtry oraz technologię PlasmaWave mogą z powodzeniem być rekomendowane dla alergików, astmatyków czy osób z chorobami górnych dróg oddechowych.

Winix PlasmaWave to oczyszczacze powietrza o bardzo dużej wydajności

Oczyszczacze powietrza WINIX wyróżnia bardzo duża wydajność CADR (Clean Air Delivery Rate) od 250 m3/h do aż 470 m3/h, dzięki czemu wg. koreańskiego producenta poszczególne modele mogą pracować w pomieszczeniach nawet o powierzchni do 120 m2. Pomimo tego, należą do bardzo cichych. W trybie nocnym oczyszczacze Winix generują hałas zaledwie na poziomie od 26 dB do 28 dB, co jest wynikiem bardzo dobrym biorąc pod uwagę bardzo dużą wydajność oraz naprawdę niewielkie gabaryty tych urządzeń.

Pomimo nieco innej budowy wszystkie oczyszczacze Winix PlasmaWave korzystają ze sprawdzonej i skutecznej 3-stopniowej filtracji opartej na współpracy filtra wstępnego, filtra węglowego oraz wysokowydajnego filtra HEPA H13. Użycie tej kombinacji filtrów gwarantuje niemal całkowitą eliminację zanieczyszczeń fizycznych jak pyły i szkodliwe gazy, jak również biologicznych jak wirusy, bakterie czy alergeny.

  • Filtr wstępny zatrzymuje największe zanieczyszczenia takie jak kurz, sierść zwierząt, włosy czy największe frakcje pyłu. Chroni on też kolejne filtry przed mechanicznym uszkodzeniem i nadmiernym zanieczyszczeniem.

  • Filtr węglowy odpowiedzialny jest za neutralizację nieprzyjemnych zapachów oraz zanieczyszczeń gazowych. Wśród tych ostatnich najbardziej niebezpieczne są lotne związki organiczne (LZO - ang. TVOC). W oczyszczaczach powietrza Winix zastosowana jest technologia AOC (tzw. zaawansowana kontrola zapachu), która pozwala na redukcję w oczyszczanym powietrzu nawet najbardziej uporczywych zapachów typu dym papierosowy czy odór śmieci.

  • Filtr HEPA H13 ma za zadanie zatrzymać najmniejsze zanieczyszczenia fizyczne takie jak pył zawieszony będący głównym składnikiem smogu. Skuteczność zastosowanego w oczyszczaczach powietrza Winix filtra HEPA gwarantuje praktycznie 100% eliminację najdrobniejszych frakcji pyłu takich jak PM2.5 czy PM1. Drugim rodzajem zanieczyszczeń filtrowanych przez HEPA są wszechobecne patogeny biologiczne takie jak wirusy, bakterie, zarodniki pleśni czy alergeny wziewne. Do skutecznej walki z nimi oraz dla zachowania maksymalnej higieny oczyszczacze Winix Zero i Winix Zero Pro posiadają specjalne filtry HEPA z warstwą antymikrobową Cleancel, która powstrzymuje rozwój drobnoustrojów i bakterii na powierzchni filtra.

Standardowym wyposażeniem każdego oczyszczacza powietrza Winix PlasmaWave jest wskaźnik zużycia filtrów, informujący o konieczności ich wymiany.

Technologia PlasmaWave - skuteczna i bezpieczna jonizacja powietrza

Olbrzymim argumentem za korzystaniem z oczyszczaczy Winix jest aktywny system oczyszczania powietrza za pomocą technologii PlasmaWave. Nawet najbardziej skuteczny system filtracyjny ogranicza konieczność zassania zanieczyszczeń do wnętrza oczyszczacza. Dlatego też problemem pozostają zanieczyszczenia trudno dostępne takie jak np. alergizujące białka roztoczy, które kumulują się głównie w tkaninach czy zarodni pleśni rozwijających się w porowatych strukturach wilgotnych tynków. Dla tego typu problemów jedynym skutecznym rozwiązaniem jest neutralizacja patogenów w ich naturalnym siedlisku.

Zasada działania technologii PlasmaWave opiera się na produkcji dodatnich i ujemnych struktur jonowych. Oczyszczone za pomocą filtrów powietrze w oczyszczaczu Winix przepływa przez dodatkową komorę, gdzie pracuje generator jonów PlasmaWave. Są one wydmuchiwane w całą kubaturę pomieszczenia docierając do najbardziej niedostępnych miejsc. Tam jony reagują z napotkanymi patogenami skutecznie je dezaktywując.

W przypadku osób z alergiami wziewnymi największym problemem są alergeny unoszące się w powietrzu. Do najbardziej znanych uczulających czynników należą: kurz, pyłki roślin, sierść zwierząt czy zarodniki grzybów. Obecne w nich alergizujące białka są neutralizowane przez jony PlasmaWave unoszące się w powietrzu co bardzo zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji alergicznej. Niewątpliwa skuteczność oraz bezpieczeństwo dla ludzi i zwierząt zostało potwierdzone w badaniach klinicznych i zaowocowało przyznaniem oczyszczaczom Winix PlasmaWave certyfikatów ECARF oraz UK Allergy.

Oczyszczacze Winix to precyzyjne czujniki oraz czytelny wyświetlacz

Oczyszczacze powietrza Winix posiadają wysokiej klasy czujniki jakości powietrza odpowiedzialne za automatyczną pracę oraz za przekazywanie informacji o aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu. W zależności od modelu stężenie zanieczyszczeń wyświetlane jest na kolorowej 3 lub 4 stopniowej skali. Dodatkowym i przydatnym wyposażeniem jest czujnik światła. Odpowiada on za regulację jasności wyświetlanych na oczyszczaczu informacji od natężenia światła w pomieszczeniu, a w trybie SLEEP wyłączając je całkowicie, aby nie przeszkadzały w spokojnym śnie.

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl