4 produktów

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Philips Dual Scan AC3854/50 Inteligentny oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3854/50 jest największym z serii „Philips Dual Scan”. Cechą charakterystyczną jest podwójny czujnik - pyłów oraz TVOC - w każdym oczyszczaczu tej serii. Wydajność CADR (Clean Air Delivery Rate) sięga 610 m3/h dlatego firma Philips rekomenduje ten oczyszczacz do pomieszczeń o powierzchni nawet 73 m2.

Ilość:
Cena 2 799,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Philips Dual Scan AC3858/50 Inteligentny oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3858/50 jest największym i zarazem bliźniaczym modelem oczyszczacza AC3854/50. Cechą charakterystyczną serii „Philips Dual Scan" jest podwójny czujnik - pyłów oraz TVOC. Wydajność CADR (Clean Air Delivery Rate) sięga 610 m3/h, dlatego firma Philips rekomenduje ten oczyszczacz do pomieszczeń o powierzchni nawet 73 m2. Wizualnie cechą charakterystyczną tego oczyszczacza jest wykończenie frontu szarą tkaniną. Wygląda to niezwykle estetycznie, ale należy pamiętać o należytej pielęgnacji tej części obudowy.

Ilość:
Cena 2 799,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Philips Dual Scan AC3059/50 Inteligentny oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Philips Dual Scan AC3059/50 jest jest średniej wydajności inteligentnym oczyszczaczem powietrza z serii „Philips Dual Scan”. Wydajność CADR (Clean Air Delivery Rate) sięga 520 m3/h dlatego firma Philips rekomenduje ten oczyszczacz do pomieszczeń o powierzchni nawet 62 m2. Jak wszystkie oczyszczacze Philips Dual Scan wyposażony jest w czujniki pyłów oraz TVOC. Specyfikacja techniczna identyczna z modelem Philips Dual Scan AC3055/50.

Ilość:
Cena 2 499,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Philips Dual Scan AC3055/50 Inteligentny oczyszczacz powietrza

0 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza Philips Dual Scan AC3055/50 jest średniej wydajności urządzeniem w serii „Philips Dual Scan”. Przepływ powietrza CADR (Clean Air Delivery Rate) sięga 520 m3/h dlatego jest rekomendowany do pomieszczeń o powierzchni nawet 62 m2. Jak wszystkie oczyszczacze Philips Dual Scan wyposażony jest w czujniki pyłów oraz TVOC. Dla łatwiejszego i wszechstronniejszego zarządzania oczyszczaczem dostępna jest również aplikacja mobilna Clean Home+. Pod względem specyfikacji technicznej jest identyczny z oczyszczaczem Philips Dual Scan AC3059/50.

Ilość:
Cena 2 499,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Oczyszczacze powietrza Philips

Oczyszczacze Philips zapewniają rozwiązania gwarantujące wysoką jakość w kwestii oczyszczania i nawilżania powietrza. Za pasywną filtrację odpowiedzialna jest technologia VitaShield IPS, która składa się z 3 filtrów współpracujących z czujnikiem, który mierzy czas oraz intensywność pracy i informuje o konieczności czyszczenia lub wymiany filtrów. Firma Philips nie pozwala w ten sposób na używanie starych i zużytych filtrów w swoich oczyszczaczach powietrza zagrażających higieniczności i zdrowiu człowieka.

Oczyszczacze powietrza Philips cechuje duża wydajność oczyszczania powietrza. W ofercie holenderskiego producenta dostępne są modele o współczynniku przepływu powietrza CADR (Clean Air Delivery Rate) od 190 m3/h do aż 610 m3/h w topowej serii Philips Dual Scan. Charakterystycznym wyposażeniem oczyszczaczy Philips są kolorowe wyświetlacze wizualizujące aktualną jakość powietrza. W wyższych modelach dodatkowo wsparte cyfrowymi wskaźnikami poziomu PM2.5, TVOC - LZO, alergenów. Podstawowe modele oczyszczaczy Philips posiadają filtry HEPA H13, natomiast w najwyższych modelach holenderski koncern wykorzystuje NanoProtect HEPA, usuwający cząsteczki 100x mniejsze niż standardowy filtr HEPA. Oznacza to, że wyłapuje zanieczyszczenia o wielkości 0,003 mikrometra, podczas gdy standardowy filtr HEPA 0,3 mikrometra (Badanie przeprowadzone w maju 2019r. przez IUTA zgodnie z normą DIN71460-1 przy zastosowaniu aerozolu NaCl). Cząsteczki wielkości 0,003 mikrometra są znacznie mniejsze od najmniejszego znanego wirusa.

Oczyszczacze powietrza Philips rekomendowane dla alergików

Oczyszczacze powietrza Philips są skuteczne w walce z alergenami pochodzenia roślinnego i zwierzęcego co potwierdzają przeprowadzone testy i badania kliniczne skutkujące stosownymi Certyfikatami. Dla alergików najważniejszymi są: certyfikat ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation) oraz certyfikat PTA (Polskiego Towarzystwa Alergologicznego). Przeprowadzone badania i testy kliniczne potwierdzają, że oczyszczacze powietrza Philips wydatnie zmniejszają poziom alergenów w powietrzu redukując tym samym do minimum objawy alergii wziewnej. Najnowsze modele oczyszczaczy Philips posiadają bardzo pomocny alergikom wskaźnik poziomu alergenów IAI. Ich stężenie podawane jest w numerycznej skali od 1 do 12.

Oczyszczacze Philips doskonale radzą sobie również z innymi patogenami takimi jak: bakterie, wirusy, zarodnie grzybów i pleśni czy roztocza i ich alergizujące białka. Warto jednak pamiętać, że ich stuprocentowe usunięcie wiąże się z koniecznością przefiltrowania powietrza przez wysokowydajny filtr NanoProtect HEPA, ponieważ firma Philips nie stosuje w swoich oczyszczaczach powietrza żadnego aktywnego systemu jonizacji powietrza. Wśród wszystkich dostępnych modeli oczyszczaczy Philips można też znaleźć takie, które posiadają rekomendację Narodowego Instytutu zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny, tzw. Atest PZH. Zaświadcza on o pełnym bezpieczeństwie korzystania z takiego oczyszczacza i jego najwyższej higienie. W tej ostatniej kwestii sporą rolę odgrywa wskaźnik zużytych filtrów stosowany powszechnie w oczyszczaczach powietrza Philips.

Pomieszczenie z oczyszczaczem Philips to zero smogu

Oczyszczacze powietrza Philips ze względu na swoje wyposażenie mogą skutecznie usuwać z powietrza tzw. SMOG, który w Polsce jest jednym z głównych rodzajów zanieczyszczenia powietrza. Szczególnie niebezpiecznymi składnikami smogu są jego najmniejsze frakcje, tzw. PM1 i PM2.5, które ze względu na swoje mikroskopijne wymiary wdychane wraz z powietrzem mogą dostawać się do układu krwionośnego człowieka. Wdychanie dużej ilości pyłu zawieszonego PM1 i PM2.5 znacznie zwiększa ryzyko chorób układu krążenia oraz chorób układu oddechowego. Na wdychanie smogu narażeni jesteśmy nie tylko na otwartej przestrzeni, ale również przebywając w pomieszczeniach zamkniętych (domy, mieszkania, biura, etc.). Za jego likwidację w oczyszczaczach Philips odpowiadają dwa niezwykle skuteczne elementy. Pierwszym jest wysokiej jakości czujnik PM2.5 prezentujący aktualną wartość zanieczyszczenia na wyświetlaczu oczyszczacza i odpowiadający za odpowiednią intensywność pracy wentylatora, aby skrócić do minimum czas niezbędny do oczyszczenia powietrza. Drugim jest filtr NanoProtect HEPA, który gwarantuje 100% filtrację wszystkich frakcji pyłu zawieszonego zawartego w smogu: PM10, PM5, PM2.5 a nawet PM1.

Philips 2w1 czyli oczyszczacz i nawilżacz powietrza

W ofercie holenderskiego Philipsa nie zabrakło również tzw. rozwiązań 2w1, czyli zamkniętych w jednej obudowie: oczyszczacza i nawilżacza powietrza. Oprócz wszystkich zalet związanych ze skutecznym oczyszczaniem powietrza, w urządzeniach takich znajdziemy jeszcze dodatkowe możliwości związane ze skutecznym jego nawilżeniem. W swoich nawilżaczach Philips korzysta z w pełni bezpiecznej i higienicznej metody nawilżania ewaporacyjnego. Technologia NanoCloud (w nomenklaturze Philipsa) to nic innego, jak tworzenie niewidzialnej nano-mgiełki. Największą zaletą jest fakt, że nano-kropelki wody mają wielkość poniżej progu aerozolu, a tym samym nie mogą w swoim wnętrzu przenosić patogenów takich jak bakterie czy wirusy, a jest to z kolei największy higieniczny problem nawilżaczy ultradźwiękowych. Nawilżacze powietrza Philips mają wbudowany czujnik wilgotności, który pozwala na zaprogramowanie zadanej wilgotności w pomieszczeniu na jedną z trzech wartości: 40%, 50%, 60%.

Zarządzanie oczyszczaczami Philips przez aplikację mobilną Clean Home +

Większość oczyszczaczy powietrza Philips w tym także urządzeń combi 2w1 (oczyszczacz + nawilżacz) wspierana jest przez aplikację mobilną Clean Home +, dzięki której możliwe jest zdalne sterowanie oczyszczaczem za pomocą smartfonu czy tabletu. Aplikacja informuje również o aktualnym poziomie zanieczyszczeń w pomieszczeniu, w którym pracuje oczyszczacz oraz w najbliższej okolicy (dane z czujników powietrza należących do GIOŚ). Znajdziemy tam też informacje o aktualnych ustawieniach pracy oczyszczacza czy procentowym zużyciu filtrów. Wsparciem dla alergików będą informacje o aktualnym poziomie pylenia roślin oraz wskazówek z tym związanych. Aplikacja Philips Clean Home + jest w języku polskim i można ją ściągnąć za darmo ze sklepów App Store (iPhone, iPad) lub Google Play (dla urządzeń mobilnych z systemem Android).

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl