3 produktów

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Vestfrost Plasma ION VP-A1S70WH inteligentny oczyszczacz powietrza

9 Opinie
Inteligentny oczyszczacz powietrza Vestfrost VP-A1S70WH to największy model w aktualnej ofercie duńskiego producenta. Olbrzymia wydajność i fantastyczne wyposażenie połączone z referencyjnie cichą pracą oraz rewelacyjną ceną czynią ten model absolutnym liderem w kategorii oczyszczaczy powietrza do 2000PLN. Maksymalny przepływ powietrza CADR na poziomie 620 m3/h gwarantuje, że ten elegancki i niezwykle wydajny oczyszczacz powietrza jest w stanie wymienić całe zanieczyszczone powietrze w ciągu zaledwie 20 minut w pomieszczeniu o powierzchni nawet do 80 m2
Ilość:
Cena 1 399,00 zł 2 199,00 zł

Vestfrost Plasma ION VP-A1Z40WH - inteligentny oczyszczacz powietrza

5 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza VP-A1Z40WH to model o średniej wielkości w aktualnej ofercie duńskiego Vestfrosta. Posiada świetne wyposażenie oraz fantastyczną wydajność, które powodują, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku w kategorii oczyszczaczy powietrza do 1500 pln. Maksymalny przepływ powietrza CADR na poziomie 350 m3/h gwarantuje, że ten elegancki i innowacyjny oczyszczacz powietrza jest w stanie wymienić całe zanieczyszczone powietrze w ciągu zaledwie 20 minut w pomieszczeniu o powierzchni nawet do 48 m2.

Ilość:
Cena 999,00 zł 1 499,00 zł

Vestfrost Plasma ION VP-A1M30WH - inteligentny oczyszczacz powietrza

11 Opinie

Inteligentny oczyszczacz powietrza VP-A1M30WH jest najmniejszym modelem w aktualnej ofercie duńskiego Vestfrosta. Jednak jego świetne wyposażenie oraz niezwykle duża wydajność powoduje, że jest to jedna z najlepszych ofert na rynku w kategorii oczyszczaczy powietrza do 1000 pln. Maksymalny przepływ powietrza CADR na poziomie 340 m3/h gwarantuje, że ten elegancki i zgrabny oczyszczacz powietrza jest w stanie wymienić całe zanieczyszczone powietrze w ciągu zaledwie 20 minut w pomieszczeniu o powierzchni nawet do 45m2

Ilość:
Cena 599,00 zł 1 099,00 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Oczyszczacze powietrza Vestfrost

Świeży powiew prosto z Danii.

"Inteligentne oczyszczacze powietrza Vestfrost, zgodnie ze swoim duńskim rodowodem, mają w swoim DNA troskę o zdrowie. Ich wprowadzenie na rynek poprzedzone byłą dogłębną analizą potrzeb konsumentów w zakresie oczyszczania powietrza oraz możliwości jakie dają w tym temacie najnowsze technologie."

Vestfrost prezentuje trzy nowe inteligentne oczyszczacze powietrza

Oferta duńskiego producenta jest unikalna z co najmniej kilku powodów. Udało mu się wprowadzić na rynek ofertę, która fantastycznie wpisuje się w aktualne oczekiwania Konsumentów w Polsce. Dotyczy to zarówno efektywności oczyszczaczy powietrza oraz ich parametrów technicznych, ale również udostępnionych funkcji, wyposażenia i co najważniejsze… ceny. Inteligentne oczyszczacze powietrza Vestfrost to świetna kombinacja nowoczesnego designu i technologii połączona z innowacyjnymi materiałami filtrującymi i duńską niezawodnością.

Sercem wszystkich oczyszczaczy powietrza Vestfrost jest jest ultranowoczesny silnik bezszczotkowy. Gwarantuje on zarówno niezawodność oraz cichość pracy jak również znakomitą energooszczędność. Wystarczy wspomnieć, że maksymalne zużycie prądu topowego oczyszczacza Vestfrost VP-A1S70WH w trybie największej wydajności 620m3/h oraz przy włączonych funkcjach sterylizacji UV-C LED oraz jonizacji Plasma ION wynosi zaledwie 58,2W.

Za fantastycznie skuteczny system oczyszczania powietrza odpowiada pasywny zestaw wysokowydajnych filtrów: filtr wstępny, filtr węglowy usuwający zapachy oraz filtr HEPA. Wspomagany on jest wewnątrz oczyszczacza lampą UV-C LED eliminującą możliwość namnażania się niebezpiecznych patogenów już po ich uwięzieniu w strukturach filtrów. Całość systemu uzupełnia generator Plasma ION, który emituje dodatnie i ujemne jony uwalniane z oczyszczacza wraz z fizycznie oczyszczonym powietrzem w kubaturę pomieszczenia. Jony te mogą w aktywny sposób docierać w trudno dostępne miejsca i rozkładać szkodliwe patogeny takie jak wirusy, bakterie czy alergizujące białka pochodzenia roślinnego i zwierzęcego (alergeny wziewne).

Oczyszczacze powietrza Vestfrost z precyzyjnym pomiarem PM1, PM2.5, PM10 i TVOC

Inteligentne oczyszczacze powietrza Vestfrost to również prawdziwi pogromcy SMOGU. W Polsce problem z nim związany dotyczy praktycznie każdej aglomeracji miejskiej, praktycznie jednej trzeciej roku kalendarzowego, a skala zanieczyszczeń pyłem zawieszonym PM wielokrotnie przekracza dopuszczalne normy. Jest to zatem jeden z dominujących powodów, dla których Konsumenci szukają oczyszczaczy powietrza. Te ze stajni duńskiego Vestfrosta przede wszystkim wyróżniają precyzyjne laserowe czujniki pyłu: PM10, PM2.5 oraz PM1. Co ciekawe, ich stężenie Użytkownik może oglądać na wyświetlaczu niezależnie. Dlatego możliwości pomiarowo-diagnostyczne oczyszczaczy Vestrfrost dorównują często tym dostępnym w zewnętrznych czujnikach smogu renomowanych producentów.

Aplikacja mobilna do zarządzania oczyszczaczami powietrza Vestfrost

Wszystkie 3 inteligentne oczyszczacze powietrza Vestfrost: VP-A1M30WHVP-A1Z40WHVP-A1S70WH korzystają z popularnej i uniwersalnej aplikacji TUYA SMART, która dedykowana jest do integracji domowych urządzeń w ramach tzw. SMART HOME (system inteligentnego domu). Docelowo pozwala zatem na integrację i zarządzanie takimi elementami domu jak: oświetlenie, klimatyzacja, oczyszczacze powietrza, lodówka, piekarnik, TV, sprzęt audio, ogrzewanie, sterowanie bramami wjazdowymi, etc.

aplikacja na telefon do sterowania oczyszczaczem powietrza Vestfrost

Aplikacja do oczyszczaczy Vestfrost jest bezpłatna i dostępna jest w języku polskim na platformach AppStore oraz Google Play. Po jej zainstalowaniu możemy dodać kolejne oczyszczacze Vestfrost, którymi chcemy zarządzać. Jest to fantastyczne rozwiązanie, kiedy chcemy w naszym domu mieć oddzielne oczyszczacze dla różnych pomieszczeń, np. salon, pokój dziecka, nasza sypialnia, etc. Dla ich łatwego rozróżnienia oraz orientacji, dla oczyszczacza z którego pomieszczenia aktualnie zmieniamy ustawienia, Użytkownik ma możliwość ich personalizacji. Może każdemu oczyszczaczowi nadać specyficzną nazwę oraz dołączyć zdjęcie.

Technologia sterylizacji filtrów i przepływającego powietrza UV-C LED

Inteligentne oczyszczacze powietrza Vestfrost oprócz wysokowydajnych filtrów w procesie oczyszczania powietrza wykorzystują sterylizujące lampy światła ultrafioletowego. UV-C LED to technologia oparta na świetle UV skutecznie eliminująca różnego rodzaju patogeny takie jak bakteriewirusy, pleśń jak również wszelkie inne szkodliwe mikroorganizmy. Najsilniejsza dostępna długość fali skutkuje najbardziej efektywną sterylizacją struktury filtrującej, dzięki czemu potencjalny rozwój oraz namnażanie patogenów zatrzymanych w filtrze HEPA jest zredukowany do absolutnego minimum. Potencjał sterylizacji zmaksymalizowano poprzez umieszczenie diod LED UV-C w komorze oczyszczającej oczyszczacza, dzięki czemu strumień powietrza wychodzący z filtrów jest dodatkowo oczyszczany przed kolejnym etapem pracy urządzenia.

Technologię UV-C LED charakteryzuje 300-krotnie szybsze działanie oraz blisko 4-krotnie dłuższy czas pracybezpieczeństwo użytkowania oraz niskie koszty eksploatacji

W czasie poniżej jednej sekundy podzespół jest gotowy do usuwania drobin poniżej 0,3 mikrona, które przedostały się przez filtr HEPA H13. Ze względu na małe gabaryty, diody technologii UV-C LED mogą być wykorzystywane już w najmniejszym oczyszczaczu powietrza Vestfrost - modelu VP-A1M30WH. Brak elementów szklanych (łatwych do stłuczenia) wydłuża czas ich eksploatacji, natomiast brak szkodliwych związków rtęci plus zerowa emisja ozonu i ciepła oznacza absolutne bezpieczeństwo użytkowania.

Korzystanie z technologii UV-C LED nie nadwyręży też budżetu - zasilanie niskim napięciem (10% standardowej lampy UV) i przepływ prądu o małym natężeniu skutkują niewielkim poborem mocy i niższymi rachunkami za energię elektryczną.

Technologia jonizacji Plasma ION

Aktywna jonizacja Plasma ION to piąty element systemu oczyszczania powietrza zastosowany w inteligentnych oczyszczaczach Vestfrost. Podobnie jak japoński SHARP (technologia Plasmacluster) czy koreański WINIX (technologia Plasmawave) duński producent wykorzystuje technologię opartą na jonach dodatnich i ujemnych, które są uwalniane do atmosfery wraz z fizycznie oczyszczonym powietrzem, aktywnie poszukują oraz unieszkodliwiają bakterie, wirusy, pleśń czy alergeny. Technologia Plasma ION skutecznie niweluje nieprzyjemne zapachy oraz obniża elektryczność statyczną, istotnie redukując skupiska kurzu domowego, który w 80% jest przyczyną reakcji alergicznych.

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl