Zwrot

Zwrot zakupionego sprzętu możliwy jest w ciągu 14 dni na podstawie pisemnego powiadomienia sprzedawcy.

Zwrotowi nie podlegają filtry w przypadku gdy zostały rozpakowane.

Zwrot oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza nie posiadających śladów użytkowania wiąże się ze 100% zwrotem płatności za zakup.

Zwrot oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza, które były wykorzystywane do pracy jest również dopuszczalne (w okresie 14 dni). Urządzenia nie mogą mieć fizycznych oznak uszkodzeń, a zwracana kwota zostanie pomniejszona o koszt użytych materiałów eksploatacyjnych.

Zwrot urządzenia jest możliwy wyłącznie w przypadku zakupów konsumenckich, tzn.:do celów prywatnych , nie związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Warunki zwrotu szczegółowo zostały opisane w zakładce- Regulamin

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2020 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl