• Ecolife AIRSENSOR - monitorowanie jakości powietrza
 • Ecolife AIRSENSOR - monitorowanie jakości powietrza
 • Ecolife AIRSENSOR - monitorowanie jakości powietrza
 • Ecolife AIRSENSOR - monitor jakości powietrza
 • Ecolife AIRSENSOR - monitorowanie jakości powietrza
 • Ecolife AIRSENSOR - monitorowanie jakości powietrza
 • Ecolife AIRSENSOR - monitorowanie jakości powietrza
 • Ecolife AIRSENSOR - monitorowanie jakości powietrza
 • Ecolife AIRSENSOR - monitorowanie jakości powietrza
Ecolife AIRSENSOR - monitorowanie jakości powietrza
zoom_in

Ecolife AIRSENSOR - stacja kontrolna jakości powietrza z aplikacją mobilną

 • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
 • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 3 Lata + Serwis D2D
 • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
599,00 zł
block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Specjalistyczna stacja kontrolna do pomiaru: pyłów PM10 i PM2,5 oraz lotnych związków organicznych VOC, a także wilgotności, temperatury i ciśnienia. Przeznaczony do analizy powietrza wewnątrz pomieszczeń. Pozwala Ci sprawdzić jakość powietrza bezpośrednio w Twoim domu, biurze, w przedszkolu i w szkole Twojego dziecka. Wszędzie tam, gdzie obecnie przebywasz Ty i Twoi bliscy.

Stacja kontrolna Ecolife Airsensor dzięki bezpłatnej aplikacji dostępnej na Twój smartfon, tablet i komputer( Anroid 8 i IOS 8 i wyższe) jest idealnym i komplementarnym uzupełnieniem możliwości, jakie daje korzystanie z nowoczesnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza Sharp Plasmacluster. Dzięki stacji Ecolife Airsensor możesz zdalnie kontrolować m.in. efekty oczyszczania i nawilżania powietrza w Twoim domu.

Śledzenie jakości powietrza w Twoim domu

Teraz to możliwe, dzięki EcoLife AirSensor. Ultranowoczesna stacja monitorowania jakości powietrza pokaże Ci takie parametry jak:

 • stężenie PM2.5
 • stężenie PM10
 • temperaturę
 • wilgotność
 • ciśnienie
 • stężenie gazów VOC

CES Asia 2017 Innovation Awards – Honoree In category Green Technologies

Platforma EcoLife składająca się z AirSensor, AirSensor+, Pollution Monitor, Cloud, Aplikacji iOS & Android, Klienta WWW, Systemu Rekomendacji, Platformy Społecznościowej zdobyła PIERWSZE MIEJSCE na targach w Berlinie które specjalizują się w nowych technologiach.

Finalista LastGadgetStanding. Zdobywca 2-go miejsca

W prestiżowym międzynarodowytm konkursie LastGadgetStanding zajęliśmy 2-gie miejsce. Prezentowane są tam najciekawsze i najlepsze na świecie rozwiązania przeznaczone dla klientów z rynku B2C. To wyróżnienie jest dla nas szczególnie cenne, ponieważ w głosowaniu biorą udział wyłącznie użytkownicy, którzy wskazują które rozwiąznaie jest najlepsze i najbardziej trafia w ich gusta.

European Product Design Award - Silver Medal 2017 in category Design for Environment

Nagroda dla AirSensor za design w prestiżowym europejskim konkursie EPDA dla najlepszych produktów w roku 2017 na starym kontynencie.

International Design Award as a Silver Winner in category Design for Society

W jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych światowych konkursów: IDA - International Design Award zdobyliśmy Srebrny Medal w kategorii dizajnu dla społeczeństwa. Kapituła konkursu zlokalizowana jest w Los Angeles, gdzie róznież odbyło się wręczenie nagród.

Szczegóły produktu

ECO1

Opinie (3)

Ocena 
2020-02-21

SHARP + Airsensor

Największą zaletą jest możliwość sprawdzania nie tylko zanieczyszczenia powietrza, ale także temperatury i wilgotności. Super, ponieważ Sharp to oczyszczacz + nawilżacz. Mam za to zastrzeżenia do infolinii.

Ocena 
2019-11-04

Dobry czujnik!

Szybko odświeża pomiary. Pomiary zbieżne z innymi czujnikami oraz wynikami w internecie na stronach www z miejskich / prywatnych czujników. Wymaga WIFI 2.4GHz (nie działa z 5GHz), aby aplikacja zczytywała dane (bez Wifi czujnik też działa - po prostu kolorki się pokazują na samym urządzeniu zależnie od jakości powietrza). Można sobie nawet w telefonie odpalić hotspot wifi i podpiąć do tego hotspota czujnik, włożyć do samochodu i pojechać w miasto i zobaczyć, co się dzieje - daje do myślenia! <br /> Trochę irytujące jest to, że trzeba przy każdej zmianie WIFI "dodawać" od nowa urządzenie w aplikacji mobilnej, ale da się to przeżyć. Polecam!

Ocena 
2018-03-04

Całkiem niezły

Fajne urządzenie. Mały i zgrabny. Pomiary są w apce. Na obudowie kolorki ze stanami zanieczyszczeń. Samą apkę bym trochę pozmieniał, ale to kwestia gustu.

Napisz opinię

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl