Najnowsze blogi

Roztocza kurzu domowego – wróg, którego nie widać, ale czy to znaczy, że jest przez to mniej groźny?

Zdrowie Oct 20 498 wyświetlenia
Niestety, niekoniecznie... Nawet wróg mikroskopijny, gdy dysponuje sporą armią, może być skuteczny. Tylko w twoim łóżku może mieć 2 miliony żołnierzy, w gramie kurzu nawet 19 tys. Trzeba pamiętać, że jest obecny dosłownie wszędzie: w zasłonach okien, dywanach, pluszakach dziecka, w zwykłej codziennej garderobie, a nawet po prostu unosi się w powietrzu.

Nie dajmy się zimowym infekcjom

Zdrowie Oct 20 493 wyświetlenia
Bez wątpienia, jak co roku, zima to czas wzmożonego ruchu w aptekach i przychodniach lekarskich. Paradoksem jest fakt, że mimo imponującego postępu nauki i medycyny, wzrost zachorowań jest coraz większy. Niewątpliwie, szczęściarzy, którym udało się uniknąć zimowych infekcji jest niewielu. Mimo, iż każdy z nas wie, że lepiej jest zapobiegać powstaniu przeziębienia, niż później je leczyć, rzadko działamy zapobiegawczo. Dlaczego? Może po prostu nie wiemy, jak uniknąć styczności z wirusami. Firma Sharp, już kilka lat temu znalazła rozwiązanie, które w ogromnym stopniu wpłynąć może na uniknięcie przez nas zimowych przeziębień, grypy i innych chorób wirusowych. Są to jony PlasmaclusterTM* stosowane w wielu sprzętach tego producenta, a szczególnie w wysokiej klasy oczyszczaczach powietrza.

Alarm! Smog wawelski atakuje!!!

Oct 20, 2016
Alarm ! Smog wawelski atakuje !!!

Mieszkając z palaczem, czyli jak się bronić przed biernym paleniem

Oct 20, 2016
Każdy palacz pewnie nie raz zastanawiał się jak zerwać z nałogiem. Niektórzy ograniczali liczbę wypalanych papierosów, inni chcieli walczyć z...

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2020 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl