• -110,00 zł
zoom_in
Gwarancja 5Y

SHARP UA-PF40E-W inteligentny oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2+3 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka
              w 24h Wysyłka w 24h

Nowy inteligentny oczyszczacz powietrza Sharp w którym połączenie technologi Plasmacluster i potrójnego systemu filtrów skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, alergeny, pleśń, usuwa zapachy i smog. Wydajność- 240 m3/h oraz głośność zaledwie 21dB czynią to urządzenie jednym z najatrakcyjniejszych na rynku. Dodatkowymi funkcjami jest Timer czy program Ion Shower (15 minutowy intensywny program przygotowywania pomieszczeń do snu). Najtańszy model w ofercie SHARP-a wyposażony w czujnik jakości powietrza o regulowanym stopniu czułości. Wyposażony w filtr H13 i węglowy o żywotności do 10 latZalecana powierzchnia aż do 30m2.

Pod względem wydajności oczyszczania model UA-PF40E-W jest ekwiwalentem urządzeń: UA-HG40E-L, UA-HG40E-T, KC-G40EUW, KC-G40EUH, UA-HD40E-L, UA-HD40E-T, KC-D40EUW, KC-D40EUB, KC-D40EUH. Dedykowany dla Klientów poszukujących przystępnego cenowo oczyszczacza powietrza z wyższej półki i dla których funkcja inteligentnego nawilżania nie jest kluczowa.

Ilość:
Cena
689,00 zł Zniżka 110,00 zł
799,00 zł
Brutto

Oczyszczanie poprzez jonizację i filtry

UA-PF40EW  - kompaktowe urządzenie z oferty Sharpa. Mimo niewielkich rozmiarów zastosowano w nim podwójny system oczyszczania:

- pasywne: filtr wstępny, pochłaniający zapachy i filtr Hepa, które zatrzymują kurz, włosy, sierść zwierząt, a także mikroskopijne cząstki o rozmiarach od 0,3 mikrona- alergizujące pyłki, odchody i szczątki roztoczy, drobnoustroje, a także pył zawieszony PM2,5, PM10

- aktywne: oczyszczanie powietrza poprzez nasycanie klastrami jonowymi- technologia Plasmacluster. Zapewniając równowagę jonową- tak jak ma to miejsce w naturalnym czystym środowisku, urządzenie wyeliminuje z otoczenia  alergeny, wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, a także niepożądane zapachy i szkodliwą elektro statyczność.

Dodatkowe funkcje

Niewątpliwą zaletą są dodatkowe funkcje zastosowane w urządzeniu.

Plasmacluster- skuteczna i w pełni bezpieczna jonizacja

4 ustawienia: auto/max/low/sleep

CLEAN ION SHOWER - intensywna jonizacja

TIMER - ustawienie żądanego czasu pracy

Regulacja czułości czujników

Regulacja jasności wskaźników

Zalety produktu

Niewielkie rozmiary, nowoczesny design, prostota obsługi, skuteczność działania, niskie koszty eksploatacji, cicha praca to cechy, które wyróżniaj ten model spośród innych dostępnych na rynku.

Filtry: HEPA UZ-PM5HF, pochłaniający zapachy UZ-PM5DF

Szczegóły produktu

SHARP
UA-PF40E-W
Kolor
Biały
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
27 / - / 3
Maksymalny nadmuch powietrza przy wyłączonej funkcji nawilżania (m³/godz.)
240
Funkcja nawilżania
Nie
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
21 - 49 dB
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
383 x 209 x 540
Waga (kg)
5,1
Gwarancja 5Y
Tak

Opinie3

Ocena 
2020-01-06

Super oczyszczacz !!!

Parametrami oczyszczania powietrza porównywalny z innymi Sharpami jak UA-HD40EL czy drugim KC-D40EUW. Odpuszczając sobie nawilżanie wydajemy 50% kasy. Polecam

Ocena 
2019-12-20

Oczyszczacz Sharp

Ładny, zgrabny, świetnie wyposażony i w najlepszej cenie. Dużym plusem Gwarancja.

Ocena 
2019-12-13

Rewelacja przez przypadek !!!!!!!

Przymiarka była do Sharpa FP-F30EUH, a przez przypadek trafiliśmy na tego UA-PF40E-L. Różnica w cenie niewielka (699 vs 599), a między możliwościami przepaść. Wydajność większa niż przy Sharpach za 1500 i filtry na 10 lat. Rewelacja odkryta przez przypadek !!

Napisz opinię

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2019 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl