• -50,00 zł
zoom_in
Gwarancja Premium24h Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster Atest PZH

SHARP UA-PE30E-WB oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
499,00 zł Zniżka 50,00 zł
549,00 zł Brutto

Podstawowy model oczyszczacza powietrza Sharp. Dzięki zastosowaniu filtra Hepa H13 doskonale radzi sobie w walce zarówno ze smogiem jak i zanieczyszczeniami biologicznymi takimi jak wirusy, bakterie czy alergeny, zapewniając czyste i świeże powietrze, jednoczenie chroniąc układ oddechowy i immunologiczny. Wydajność 180m3/h, zalecana powierzchnia do 21m2. Na chwilę obecną jest to jedyny model w ofercie oczyszczaczy powietrza Sharp nie wyposażony w technologię Plasmacluster. 

Oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster UA-PE30E-WB posiada Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Pulicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

Oczyszczanie powietrza przez filtr HEPA H13

SHARP UA-PE30E-WB  to najbardziej kompaktowy oczyszczacz powietrza z oferty Sharpa. Mimo niewielkich rozmiarów zastosowano w nim podwójny system oczyszczania:
- filtr wstępny, który zatrzymuje większe zanieczyszczania takie jak: włosy, sierść zwierząt, kurz.

- wysokowydajny filtr Hepa H13, który skutecznie usuwa mikroskopijne cząstki o rozmiarach od 0,3 mikrona- alergizujące pyłki, odchody i szczątki roztoczy, bakteriewirusy, unoszącą się w powietrzu pleśń, a także pył zawieszony PM1PM2,5PM10

Filtr wstępny można myć, natomiast wysokowydajny filtr hepa H13 jest niezmywalny i ma żywotność do 2 lat.

Zalety produktu

Niewielkie rozmiary, nowoczesny design, prostota obsługi, wysoka wydajność na poziomie aż 180m3/h, skuteczność działania, niskie koszty eksploatacji, cicha praca (26 dB) to cechy, które wyróżniają ten model spośród innych dostępnych na rynku.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PE30E-WB posiada atest PZH, potwierdzający jego skuteczność i bezpieczeństwo użutkowania.

Szczegóły produktu

SHARP
UA-PE30E-WB
Kolor
Biały
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
51 / 30 / 13
Maksymalny nadmuch powietrza (m³/godz.)
180
Funkcja nawilżania
Nie
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
47 / 38 / 26
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
400 x 182 x 463
Waga (kg)
5.3
Gwarancja Premium24h
Tak
PZH
Produkt z atestem

Opinie (4)

Ocena 
2021-04-02

Sharp oczyszczacz w prezencie

Ten oczyszczacz powietrza Sharp 'a gdyby nie fakt, że był prezentem, nie jest wart zakupu. Nic, z czego niby słyną oczyszczacze Sharp :(

Ocena 
2021-03-04

SHARP UA-PE30EWB

Oczyszczacz bardzo słabo wyposażony jak na Sharpa. To był prezent, ale gdybym miała sobie kupować wybrałabym albo lepszy model albo inną markę oczyszczacza powietrza.

Ocena 
2021-02-17

Oczyszczacz sharp

Działa, ale szału nie ma. W tej cenie można znaleźć lepsze oczyszczacze.

Ocena 
2021-01-26

Oczyszczacz powietrza SHARP UAPE30E

Najprostszy w ofercie Sharpa, z silnym nadmuchem powietrza. W trybie cichym naprawdę cichy. Wizualnie bardzo zgrabny. Bardzo dobry filtr hepa H13 jak w droższych Sharpach. Bez jonizacji - nie zależało mi.

Napisz opinię

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl