• Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-G60EUW
 • Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-G60EUW
 • Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-G60EUW
 • Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-G60EUW
 • Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-G60EUW
 • Oczyszczacz
 • nawilżacz powietrza SHARP KC-G60EUW
 • Oczyszczacz
Oczyszczacz
zoom_in
Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster

SHARP Plasmacluster KC-G60EUW - inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

 • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
 • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
 • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
Ilość:
Cena
2 999,00 zł
block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


SHARP KCG60EUW  najwydajniejszy oczyszczacz w ofercie SHARP-a, przeznaczony do pomieszczeń o dużych gabarytach aż do 50m2. Wydajność oczyszczania 408m3/h,  nawilżanie - 630ml/h, a przy tym cicha praca - w trybie LOW tylko 24db i niskie zużycie energii - 5W. Technologia Plasmacluster, doskonały system filtracji mechanicznej, funkcje dodatkowe oraz automatyczny inteligentny tryb pracy, sprawiają, że urządzenie nie ma sobie równych.

 Taki model w odświeżonej wersji kolorystycznej !!! Sprawdź !!!

SHARP KCG60EUW
najwydajniejszy oczyszczacz w ofercie SHARP-a

Przeznaczony do pomieszczeń o dużych  gabarytach aż do 50m2.Wydajność oczyszczania  408m3/h, nawilżanie- 630ml/h, a przy tym cicha praca- w trybie LOW tylko 24db i niskie zużycie energii-5W. Technologia Plasmacluster, doskonały system filtracji mechanicznej, funkcje dodatkowe oraz automatyczny inteligentny tryb pracy, sprawiają, że urządzenie nie ma sobie równych.

Plasmacluster
Doskonała jonizacja

Technologia Plasmacluster to opatentowana, potwierdzona naukowo, skuteczna metoda do zwalczania szkodliwego działania wirusów, bakterii, pleśni i alergenów.

Generator wytwarza dodatnie jony wodoru H+ i ujemne jony tlenu O- takie jak występują w naturalnym środowisku. Jony te otaczając się cząsteczkami wody zamieniają się w stabilne klastry jonowe, które napotkawszy na swojej drodze szkodliwą substancje, niszczą ją poprzez zniszczenie jej struktury białkowej. Co najważniejsze jest to jonizacja w pełni bezpieczna dla człowieka.

Inteligentne
nawilżenie

Sharp KCG60EUW dba nie tylko o czystość  ale i o optymalną wilgotność powietrza. Działa w sposób inteligentny kontrolując stopień nawilżania poprzez automatyczne wykrywanie temperatury i poziomu wilgotności.

Nowe filtry
 

W oczyszczaczach serii KCG zastosowano ulepszone filtry wstępny, nawilżania i węglowy, co podnosi skuteczność oczyszczania.

Filtr wstępny, który jest jednocześnie panelem tylnym i wlotem powietrza, dzięki zastosowaniu gęściejszej siateczki, jest w stanie wychwycić znacznie mniejsze zanieczyszczenia. Filtr pochłaniający zapachy zyskał nową strukturę, doskonale radzi sobie z niepożądanymi zapachami występującymi w gospodarstwie domowym jak również z zapachami, które do mieszkania dostają się z zewnątrz, szczególnie w dużych aglomeracjach.
Filtr nawilżania jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czyszczenie.

Filtr HEPA z uwagi na bardzo dużą skuteczność -możliwość pochłaniania 99,97% zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 mikrona pozostał ten  sam H13.

Innowacyjne urządzenie

Urządzenia serii KCG zyskały innowacyjną funkcje ION SPOT pozwalającą zwalczyć przylegające zapachy, drobnoustroje i inne substancje na ubraniach,kanapach i zasłonach. Tryb ten doskonale sprawdzi się w odświeżaniu kasków, butów narciarskich czy motocyklowych. Dzięki ręcznie sterowanej prowadnicy strumień powietrza nasycony jonami o dużym stężeniu możemy skierować dokładnie w wybrany punkt. Silny strumień powietrza emitowany jest przez 8 godz. po upływie tego czasu urządzenie wróci do poprzednich ustawień.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja SLEEP w przypadku której, oczyszczacz pracuje bardzo cicho, a wyświetlacz wraz ze wskaźnikami jest wygaszany. Nie zapomniano o alergikach i dedykowanej im funkcji przeciwpyłkowej POLLEN.

W modelu KCG60EUW zastosowano tryb INTELLIGENT, który działa w oparciu o 6 czujników, wykrywających 7 czynników:
 • czujnik kurzu i PM2,5 w momencie wykrycia przyśpieszy pracę wentylatora w celu szybkiej  eliminacji zanieczyszczeń
 • czujnik natężenia światła- jeśli w pomieszczeniu jest ciemno wprowadzi urządzenie w tryb nocny z wygaszonym wyświetlaczem, bardzo cichą pracą
 • czujnik ruchu- jeśli brak ruchu w monitorowanym obszarze, wyłączy się wyświetlacz przedni, monitor czystości powietrza, urządzenie przełączy się w tryb minimalnego natężenia nawiewu i zużycia energii.
 • czujnik zapachu – reaguje m.in.: na tytoń, kosmetyki, alkohol
 • czujnik temperatury- dostosuje nawilżanie do temperatury panującej w pomieszczeniu
 • czujnik wilgotności- zwiększy emisje jonów w momencie kiedy wilgotność przekroczy 70%, aby zapobiec rozwojowi pleśni

Oczyszczacz SHARP KCG60EU został wyposażony w czytelny panel sterowania za pomocą  którego ustawimy żądany tryb pracy i bogaty wyświetlacz, który oprócz informacji o jakości powietrza, przedstawionej w 7- stopniowej skali kolorystycznej, umożliwia odczytanie poziomu wilgotności, temperatury, aktualnego zużyciu prądu i ustawień funkcji timera. W Na wyświetlaczu znajdziemy wskaźniki: kurzu, PM2,5, zapachu, nawilżania oraz wskaźnik jonizacj i czystości filtrów

Uchwyty + kółka wraz z blokadą zapewnią wygodne przemieszczanie pomiędzy pomieszczeniami, a blokada rodzicielska zapobiegnie ingerencji  najmłodszych domowników.

Urządzenie może służyć również jako klimatyzer ewaporacyjny, aby to osiągnąć do zbiornika z wodą należy dodać kostki lodu, spowoduje to wywiew chłodnego powietrza i delikatne obniżenie temperatury w pomieszczeniu.

Dzięki efektownej obudowie, minimalistycznej formie Sharp KCG60EUW doskonale wkomponuje się każde wnętrze.

Szczegóły produktu

SHARP
KC-G60EUW
Kolor
Biały
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
72/38/5
Funkcja nawilżania
Tak
Maksymalna wydajność nawilżania (ml/godz.)
630
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
53 / 48 / 24
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
370 x 293 x 660
Waga (kg)
10.5
Zalecana powierzchnia [m²]
od 50
Wydajność [m³/h]
od 400

Opinie (2)

Ocena 
2018-12-07

Oczyszczacz na piątkę

Bardzo dobry zakup, nocny tryb jest bardzo cichy, nie przeszkadza podczas czulego snu.

Ocena 
2018-11-23

Agnieszka

Produkt spełnia moje oczekiwania.<br /> Serdecznie polecam!

Napisz opinię

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl