• -300,00 zł
zoom_in
Gwarancja Premium24h Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster

SHARP Plasmacluster UA-HG40E-L inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka natychmiast
Ilość:
Cena
1 699,00 zł Zniżka 300,00 zł
1 999,00 zł Brutto

Specyfikacja techniczna identyczna z modelami KC-G40EUW i KC-G40EUH

Najmniejszy przedstawiciel topowej serii oczyszczaczy Sharp UA-HG, w której zastosowano unikalną technologię oczyszczania powietrza: potrójny system filtrów+ generator jonów Plasmacluster oraz inteligentny nawilżacz. Wydajność do 240m3/h, cztery czujniki: kurzu, temperatury, wilgotności i natężenia światła. 6 trybów pracy, poziom szumów od 19 db, wydajność nawilżania na poziomie 400ml/h, zalecana powierzchnia 28m2. Jasnoszara obudowa doskonale będzie się prezentować w nowoczesnych wnętrzach.

Inteligentny oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster UA-HG40E-L posiada Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Pulicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

UA-HG40E-L Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania

SHARP UAH40EL jest kolejną wersją kolorystyczną modelu G40. Matowa, jasnoszara obudowa wyróżnia go spośród innych oczyszczaczy Sharpa nowej generacji. Połączenie technologi Plasmacluster z wysokowydajnymi filtrami oczyści powietrze niemal w 100%. Mimo niewielkich rozmiarów zapewnia przepływ powietrza rzędu 240m3/h i nawilżanie 400ml/h. Cechuje go niskie zużycie prądu-5W i cicha praca- od 19db. Zalecana powierzchnia to 28m2.

Plasmacluster - doskonała jonizacja

Technologia Plasmacluster to opatentowana, potwierdzona naukowo, skuteczna metoda do zwalczania szkodliwego działania wirusów, bakterii, pleśni i alergenów. Generator wytwarza dodatnie jony wodoru H+ i ujemne jony tlenu O- takie jak występują w naturalnym środowisku. Jony te otaczając się cząsteczkami wody zamieniają się w stabilne klastry jonowe, które napotkawszy na swojej drodze szkodliwą substancje, niszczą ją poprzez zniszczenie jej struktury białkowej. Co najważniejsze jest to jonizacja w pełni bezpieczna dla człowieka.

Inteligentne nawilżanie

Podczas pracy z włączoną funkcją nawilżania, urządzenie automatycznie steruje poziomem nawilżania na podstawie wykrywanej temperatury i wilgotności.

Nowość serii G

Urządzenia serii UA-HG zyskały innowacyjną funkcje ION SPOT pozwalającą zwalczyć przylegające zapachy, drobnoustroje i inne substancje na ubraniach,kanapach i zasłonach. Tryb ten doskonale sprawdzi się w odświeżaniu kasków, butów narciarskich czy motocyklowych. Dzięki ręcznie sterowanej prowadnicy strumień powietrza nasycony jonami o dużym stężeniu możemy skierować dokładnie w wybrany punkt. Silny strumień powietrza emitowany jest przez 8 godz. po upływie tego czasu urządzenie wróci do poprzednich ustawień.

Nowe filtry

W oczyszczaczach serii UA-HG zastosowano ulepszone filtry wstępny, nawilżania i węglowy, co podnosi skuteczność oczyszczania.

Filtr wstępny, który jest jednocześnie panelem tylnym i wlotem powietrza, dzięki zastosowaniu gęściejszej siateczki, jest w stanie wychwycić znacznie mniejsze zanieczyszczenia

Filtr pochłaniający zapachy zyskał nową strukturę, doskonale radzi sobie z niepożądanymi zapachami występującymi w gospodarstwie domowym jak również z zapachami, które do mieszkania dostają z zewnątrz, szczególnie w dużych aglomeracjach.

Filtr nawilżania jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czyszczenie.

Filtr HEPA z uwagi na bardzo dużą skuteczność -możliwość pochłaniania 99,97% zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 mikrona pozostał ten sam H13.

Oczyszczacz SHARP UA-HG40E-L w trybie auto działa w oparciu o 4 czujniki,które na bieżąco monitorują jakość powietrza, intensyfikując pracę zależnie od panujących warunków.
  • czujnik kurzu i PM2,5 w momencie wykrycia przyśpieszy pracę wentylatora w celu szybkiej eliminacji zanieczyszczeń
  • czujnik natężenia światła- wprowadzi urządzenie w tryb nocny z wygaszonym wyświetlaczem, bardzo cichą pracą
  • czujnik temperatury- dostosuje nawilżanie do temperatury panującej w pomieszczeniu
  • czujnik wilgotności- zwiększy emisje jonów w momencie kiedy wilgotność przekroczy 70%,aby zapobiec rozwojowi pleśni

Wyświetlacz oprócz informacji o jakości powietrza, przedstawionej w 7- stopniowej skali kolorystycznej, umożliwia odczytanie poziomu wilgotności, temperatury, aktualnego zużyciu prądu i ustawień funkcji timera. Specjalny wskaźnik poinformuje nas o wykryciu w powietrzu pyłu zawieszonego PM2,5.

Na szczególną uwagę zasługuje funkcja SLEEP w przypadku której, oczyszczacz pracuje bardzo cicho, a wyświetlacz wraz ze wskaźnikami jest wygaszany.

Ponad to wzorem poprzedników modele SHARP UA-HG40EL posiadają również funkcje typu:

  • POLLEN do szybkiego wykrywania i usuwania alergizujących pyłków
  • AUTO - prędkość wentylatora dobierana na podstawie 5 wykrywanych czujników.
  • CHILD LOCK - zabezpieczenie przed dziećmi Urządzenie może pełnić również funkcję klimatyzera, co w upalne dni przyniesie wyraźna ulgę.

Uchwyty + kółka wraz z blokadą zapewnią wygodne przemieszczanie pomiędzy pomieszczeniami.

Wszystko to zamknięte w wyjątkowo efektownej obudowie dzięki czemu urządzenie będzie stanowić elegancki element każdego wnętrza.

Szczegóły produktu

SHARP
UA-HG40E-L
Kolor
Szary
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
24 / 14 / 6.5
Funkcja nawilżania
Tak
Maksymalna wydajność nawilżania (ml/godz.)
400
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
46 / 40 / 19
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
345 x 262 x 631
Waga (kg)
9.2
Gwarancja Premium24h
Tak
Konsumencki Lider Jakości
2020
Zalecana powierzchnia [m²]
do 29
Wydajność [m³/h]
od 200 do 299

Opinie (4)

Ocena 
2020-11-11

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Sharp

- cichy oczyszczacz powietrza z funkcją automatycznego wyłączania na noc - rewelacja !!!<br /> - olbrzymi nawilżacz - nawet 10l wody na dobę - olbrzymie zaskoczenie !!!<br /> - podczas wietrzenia pokoju pokazuje, kiedy pojawia się PM2.5

Ocena 
2020-10-10

sharp ua-hg40el na wirusy

Dużo czytałam o oczyszczaczach powietrza i covid-19. Ten sharp, a może i wszystkie, ma "najbardziej przekonujące papiery". Nie powala mnie wyglądem, ale liczy się ewentualna skuteczność w działaniu.

Ocena 
2020-01-24

Jestem zadowolony

Uzyskałem poradę, sprzęt spełnia oczekiwania, dobra cena w porównaniu do innych sklepów.

Ocena 
2019-12-14

Wszystko super :)

Oczyszczacz z nawilżaczem pierwsza klasa! Po zakupie doszło do nieporozumienia, ponieważ filtr nawilżający nie był zafoliowany. Okazało się, że w przeciwieństwie do innych nowych filtrów w tym oczyszczaczu, akurat nawilżający nie wymaga rozpakowania. Moja nieuwaga :) Pozdrawiam sklep mwp.

Napisz opinię

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl