zoom_in
 • Walaka z wirusami
 • SHARP Plasmacluster UA-HG40E-L inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka natychmiast
  Ilość:
  Cena
  1 499,00 zł
  block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  Specyfikacja techniczna identyczna z modelami KC-G40EUW i KC-G40EUH

  Najmniejszy przedstawiciel topowej serii oczyszczaczy Sharp UA-HG, w której zastosowano unikalną technologię oczyszczania powietrza: potrójny system filtrów+ generator jonów Plasmacluster oraz inteligentny nawilżacz. Wydajność do 240m3/h, cztery czujniki: kurzu, temperatury, wilgotności i natężenia światła. 6 trybów pracy, poziom szumów od 19 dB, wydajność nawilżania na poziomie 400ml/h, zalecana powierzchnia 28m2. Jasnoszara obudowa doskonale będzie się prezentować w nowoczesnych wnętrzach.

  Inteligentny oczyszczacz powietrza SHARP Plasmacluster UA-HG40E-L posiada Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

  UA-HG40E-L Inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania

  SHARP UA-HG40E-L jest kolejną wersją kolorystyczną modelu G40. Matowa, jasnoszara obudowa wyróżnia go spośród innych oczyszczaczy Sharpa nowej generacji. Połączenie technologii Plasmacluster z wysokowydajnymi filtrami oczyści powietrze niemal w 100%. Mimo niewielkich rozmiarów zapewnia przepływ powietrza rzędu 240m3/h i nawilżanie 400ml/h. Cechuje go niskie zużycie prądu - 5W i cicha praca- od 19dB. Zalecana powierzchnia pomieszczenia to 28m2.

  Plasmacluster - doskonała jonizacja

  Technologia Plasmacluster to opatentowana, potwierdzona naukowo, skuteczna metoda do zwalczania szkodliwego działania wirusów, bakterii, pleśni i alergenów. Generator wytwarza dodatnie jony wodoru H+ i ujemne jony tlenu O- takie jak występują w naturalnym środowisku. Jony te otaczając się cząsteczkami wody zamieniają się w stabilne klastry jonowe, które napotkawszy na swojej drodze szkodliwą substancje, niszczą ją poprzez zniszczenie jej struktury białkowej. Co najważniejsze jest to jonizacja w pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt domowych.

  Inteligentne nawilżanie

  Podczas pracy z włączoną funkcją nawilżania, urządzenie automatycznie steruje poziomem nawilżania na podstawie wykrywanej temperatury i wilgotności.

  Nowość serii G

  Urządzenia serii UA-HG zyskały innowacyjną funkcje ION SPOT pozwalającą zwalczyć przylegające zapachy, drobnoustroje i inne substancje na ubraniach, kanapach i zasłonach. Tryb ten doskonale sprawdzi się w odświeżaniu kasków, butów narciarskich czy motocyklowych. Dzięki ręcznie sterowanej prowadnicy strumień powietrza nasycony jonami o dużym stężeniu możemy skierować dokładnie w wybrany punkt. Silny strumień powietrza emitowany jest przez 8 godz. po upływie tego czasu urządzenie wróci do poprzednich ustawień.

  Nowe filtry

  W oczyszczaczach serii UA-HG zastosowano ulepszony filtr wstępny, nawilżania i węglowy, co podnosi skuteczność oczyszczania.

  Filtr wstępny, który jest jednocześnie panelem tylnym i wlotem powietrza, dzięki zastosowaniu gęściejszej siateczki, jest w stanie wychwycić znacznie mniejsze zanieczyszczenia.

  Filtr węglowy pochłaniający zapachy zyskał nową strukturę, doskonale radzi sobie z niepożądanymi zapachami występującymi w gospodarstwie domowym jak również z zapachami, które do mieszkania dostają z zewnątrz, szczególnie w dużych aglomeracjach.

  Filtr nawilżania jeszcze bardziej wytrzymały i odporny na czyszczenie.

  Filtr HEPA z uwagi na bardzo dużą skuteczność -możliwość pochłaniania 99,97% zanieczyszczeń o wielkości nawet 0,3 mikrona pozostał ten sam H13.

  Oczyszczacz SHARP UA-HG40E-L w trybie auto działa w oparciu o 4 czujniki,które na bieżąco monitorują jakość powietrza, intensyfikując pracę zależnie od panujących warunków.
  • czujnik kurzu i PM2,5 w momencie wykrycia przyśpieszy pracę wentylatora w celu szybkiej eliminacji zanieczyszczeń
  • czujnik natężenia światła- wprowadzi urządzenie w tryb nocny z wygaszonym wyświetlaczem i bardzo cichą pracą
  • czujnik temperatury- dostosuje nawilżanie do temperatury panującej w pomieszczeniu
  • czujnik wilgotności- zwiększy emisje jonów w momencie kiedy wilgotność przekroczy 70%, aby zapobiec rozwojowi pleśni

  Wyświetlacz oprócz informacji o jakości powietrza, przedstawionej w 7- stopniowej skali kolorystycznej, umożliwia odczytanie poziomu wilgotności, temperatury, aktualnego zużyciu prądu i ustawień funkcji timera. Specjalny wskaźnik poinformuje nas o wykryciu w powietrzu pyłu zawieszonego PM2,5.

  Na szczególną uwagę zasługuje funkcja SLEEP w przypadku której, oczyszczacz pracuje bardzo cicho, a wyświetlacz wraz ze wskaźnikami jest wygaszany.

  Ponad to wzorem poprzedników modele SHARP UA-HG40EL posiadają również funkcje typu:

  • POLLEN do szybkiego wykrywania i usuwania alergizujących pyłków.
  • AUTO - prędkość wentylatora dobierana na podstawie odczytów z 5 czujników.
  • CHILD LOCK - zabezpieczenie przed dziećmi
  • Urządzenie może pełnić również funkcję klimatyzera ewaporacyjnego, co w upalne dni przyniesie wyraźną ulgę.

  Uchwyty + kółka wraz z blokadą zapewnią wygodne przemieszczanie pomiędzy pomieszczeniami.

  Wszystko to zamknięte w wyjątkowo efektownej obudowie dzięki czemu urządzenie będzie stanowić elegancki element każdego wnętrza.

  Szczegóły produktu

  SHARP
  UA-HG40E-L
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  28
  Zalecana powierzchnia [m²]
  do 29
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  240
  Maksymalna wydajność nawilżania (ml/h)
  400
  Funkcja nawilżania
  Tak
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  5,0 / 31
  Poziom głośności (low / high) w dB
  19 / 46
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  345 x 262 x 631
  Waga (kg)
  9.2
  Kolor
  Szary
  Konsumencki Lider Jakości
  2020
  Wydajność [m³/h]
  od 200 do 299
  Czujniki
  PM2.5, kurzu, temperatury, wilgotności, światła
  WiFi i aplikacja mobilna
  nie
  System filtracji
  HEPA H13, filtr nawilżacza, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem, wstępny
  Tryby
  Auto, Ion Spot
  Technologia jonizacji
  Plasmacluster
  Funkcje
  CHILD LOCK, POLLEN, SLEEP, TIMER

  Opinie (6)

  Ocena 
  2021-11-27

  Oczyszczacz i nawilżacz działa bez zarzutu...

  ale dostawa była aż na trzeci dzień, a chyba powinno być na drugi, skoro piszą, że wysyłają natychmiast.

  Ocena 
  2021-05-18

  SHARP UA-HG40E-L

  Na plus:<br /> - cichy oczyszczacz<br /> - bardzo dobry nawilżacz<br /> - oczyszczacz kupiony w bardzo dobrej cenie (zimą kosztował aż 300 zł więcej)<br /> - oczyszczacz z porządnym jonizatorem (dużo informacji o samej jonizacji - wiele firm tego nie podaje)<br /> Na minus:<br /> - nawilżacz jest głośny (czasem wydaje dziwne dźwięki - przynajmniej dla mnie)<br /> - kółka pozwalają na przesuwanie oczyszczacza tylko na boki - wg mnie powinny być obrotowe)<br /> - brak precyzyjnej informacji o stężeniu smogu - jest tylko info, że smog jest w pomieszczeniu)

  Ocena 
  2020-11-11

  Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Sharp

  - cichy oczyszczacz powietrza z funkcją automatycznego wyłączania na noc - rewelacja !!!<br /> - olbrzymi nawilżacz - nawet 10l wody na dobę - olbrzymie zaskoczenie !!!<br /> - podczas wietrzenia pokoju pokazuje, kiedy pojawia się PM2.5

  Ocena 
  2020-10-10

  sharp ua-hg40el na wirusy

  Dużo czytałam o oczyszczaczach powietrza i covid-19. Ten sharp, a może i wszystkie, ma "najbardziej przekonujące papiery". Nie powala mnie wyglądem, ale liczy się ewentualna skuteczność w działaniu.

  Ocena 
  2020-01-24

  Jestem zadowolony

  Uzyskałem poradę, sprzęt spełnia oczekiwania, dobra cena w porównaniu do innych sklepów.

  Ocena 
  2019-12-14

  Wszystko super :)

  Oczyszczacz z nawilżaczem pierwsza klasa! Po zakupie doszło do nieporozumienia, ponieważ filtr nawilżający nie był zafoliowany. Okazało się, że w przeciwieństwie do innych nowych filtrów w tym oczyszczaczu, akurat nawilżający nie wymaga rozpakowania. Moja nieuwaga :) Pozdrawiam sklep mwp.

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl