• oczyszczacz powietrza WINIX Zero
 • oczyszczacz powietrza z jonizatorem WINIX Zero
 • tani oczyszczacz powietrza WINIX Zero
 • oczyszczacz powietrza WINIX Zero z filtrem węglowym i HEPA
 • oczyszczacz powietrza do dużych pomieszczeń WINIX Zero
 • wydajny oczyszczacz powietrza WINIX Zero
 • oczyszczacz powietrza do salonu WINIX Zero
 • oczyszczacz powietrza WINIX Zero do sierści zwierząt
oczyszczacz powietrza WINIX Zero
zoom_in
 • Gwarancja Premium24h
 • WINIX Zero inteligentny oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest niedostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 3 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h Wysyłka w 24h
  Ilość:
  Cena
  749,00 zł Zniżka 250,00 zł
  999,00 zł Brutto
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 749,00 zł
  block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


  Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix Zero to bardzo wydajny model renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 390 m3/h). Zalecany jest na powierzchnię aż 99 m2. co jest dużym atutem w tej klasie cenowej. Praca tak efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 27 dB) i energooszczędna (od 3W), co czyni go jednym z najbardziej pożądanych oczyszczaczy powietrza na rynku.

  Oczyszczacz powietrza Winix Zero

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix Zero to bardzo wydajny model renomowanego koreańskiego producenta (przepływ powietrza 390 m3/h). Zalecany jest na powierzchnię aż 99 m2. co jest dużym atutem w tej klasie cenowej. Praca tak efektywnego oczyszczacza jest dodatkowo cicha ( od 27 dB) i energooszczędna (od 3W), co czyni go jednym z najbardziej pożądanych oczyszczaczy powietrza na rynku.

  Oczyszczacz Winix Zero jest szczególnie rekomendowany dla alergików i astmatyków. Posiada certyfikat ECARF (European Centre for Allergy Research Foundation) oraz UK Allergy (British Allergy Foundation). Uzyskanie atestu AHAM potwierdza faktyczne przetestowanie produktu pod kątem współczynnika CADR (clean air delivery rate) świadczącym o realnej wydajności każdego oczyszczacza powietrza.

  Skuteczny zestaw filtrów gwarantujący w 100% czyste powietrze

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix ZERO korzysta z bardzo wydajnej i sprawdzonej 3-stopniowej filtracji. Pierwszym etapem jest Filtr wstępny, który jak w wielu innych wysokiej klasy oczyszczaczach powietrza jest odpowiedzialny za zatrzymanie większych zanieczyszczeń, ale nie jest integralną częścią obudowy. Filtr ten nie podlega wymianie, lecz okresowemu wyczyszczeniu. Kolejnym etapem jest Filtr węglowy, który jest odpowiedzialny za skuteczną absorbcję i neutralizację nieprzyjemnych zapachów oraz szkodliwych i niebezpiecznych gazów. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej kontroli zapachu (AOC™) oczyszczacz Winix potrafi pozbyć się się nawet najbardziej uporczywych zapachów. Żywotność filtra węglowego oscyluje w granicach 3 miesięcy użytkowania.

  Ostatnim etapem pasywnej filtracji jest wysokowydajny filtr True HEPA H13 o skuteczności 99,97%. Odpowiada za skuteczne usuwanie z filtrowanego powietrza najmniejszych szkodliwych dla organizmu fizycznych cząstek, takich jak frakcje pyłu zawieszonego PM1, PM2.5, PM5 czy PM10. Pokryty jest również specjalną powłoką antymikrobową Cleancel™ w celu powstrzymania ewentualnego namnażania się szkodliwych drobnoustrojów i bakterii na filtrze. Żywotność filtra HEPA w oczyszczaczu Winix Zero to około 12 miesięcy użytkowania.

  Zestaw 3 precyzyjnych czujników zarządzający pracą oczyszczacza Winix Zero

  Inteligentny oczyszczacz powietrza Winix Zero posiada precyzyjny zestaw czujników, które odpowiadają za inteligentną pracę (płynna i adekwatna reakcja oczyszczacza w stosunku do aktualnego stopnia zanieczyszczenia powietrza). Pierwszym z nich jest czujnik PM2.5 badający na bieżąco aktualne stężenie tej groźnej frakcji SMOGU. Drugim jest czujnik TVOC, który z kolei jest odpowiedzialny za badanie stężenia poziomu szkodliwych gazów w zanieczyszczonym powietrzu.

  Trzecim czujnikiem wspierającym pracę oczyszczacza Winix jest czujnik światła. Nie bierze on udziału w procesie oczyszczania powietrza, natomiast bada poziom światła w pomieszczeniu i przystosowuje podświetlenie kontrolek LED na panelu. Jest to rozwiązanie bardzo komfortowe tym bardziej, że w trybie SLEEP kontrolki oczyszczacza mogą być całkowicie wygaszone czyniąc go w nocy niewidzialnym i praktycznie niesłyszalnym, czyniąc sen Użytkownika spokojnym i niczym nie zakłócanym.

  Oczyszczacz powietrza Winix Zero przekazuje Użytkownikowi informację o aktualnym zanieczyszczeniu powietrza za pomocą niezwykle czytelnego wyświetlacza. Za pomocą 4 kolorowej skali możemy odczytać aktualne zanieczyszczenie powietrza w pomieszczeniu z sumarycznego odczytu czujników PM2.5 i TVOC. Są to główne zagrożenia, na których koncentruje się inteligentna praca oczyszczacza Winix Zero. W żadnym stopniu nie zmienia to faktu, że zastosowany w tym oczyszczaczu powietrza pasywny system wysokowydajnych filtrów oraz technologia PlasmaWave praktycznie w 100% pozbędą się wszystkich niechcianych zanieczyszczeń organicznych i nieorganicznych.

  Czytelny wyświetlacz informujący o aktualnym stanie jakości powietrza.

  Wyświetlacz informuje użytkownika o ogólnym zanieczyszczeniu powietrza w formie kolorowego okręgu, gdzie kolor:

  • niebieski - doskonała jakość powietrza
  • zielony - dobra jakość powietrza
  • pomarańczowy - umiarkowana jakość powietrza
  • czerwony - zła jakość powietrza

  Skuteczna i bezpieczna jonizacja PlasmaWave

  W inteligentnym oczyszczaczu powietrza Winix Zero pracę filtrów wspomaga jonizacja powietrza PlasmaWave, którą Użytkownik może dowolnie włączać i wyłączać. Jest to gruntownie przebadana, skuteczna i absolutnie bezpieczna technologia, oparta na tworzeniu dodatnich i ujemnych struktur jonowych o silnych właściwościach dezynfekujących. Emitowane w kubaturę pomieszczenia dodatnie i ujemne jony skutecznie neutralizują wirusy, alergeny, pleśnie oraz bakterie zarówno w powietrzu jak również w trudno dostępnych zakamarkach z których ciężko zassać je do wnętrza oczyszczacza. Dzięki połączeniu unikalnych zalet technologii PlasmaWave oraz właściwościom filtra True HEPA oczyszczacze powietrza Winix dedykowane są dla alergików oraz astmatyków (certyfikaty Ecarf, UK Allergy) oraz osób zmagających się z chorobami górnych dróg oddechowych.

  Technologia PlasmaWave to również równowaga jonowa w powietrzu. W pomieszczeniach, w których pracuje wiele urządzeń elektronicznych takich jak np. biura, redakcje mediów, etc. bardzo szybko narasta stężenie jonowego ładunku dodatniego. Jego nadmiar ma niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie skutkujące bólami głowy, spadkiem koncentracji czy ogólnym poczuciem zmęczenia.

  Oczyszczacz Winix Zero oferuje aż 12 trybów oczyszczania powietrza

  Zaraz po pierwszym uruchomieniu oczyszczacza powietrza Winix Zero domyślnym ustawieniem jest tryb AUTO, w którym szybkość oczyszczania powietrza zależy od wskazań czujników jakości powietrza. Dzięki temu trybowi to wbudowana w oczyszczacz elektronika kontroluje jakość powietrza w pomieszczeniu. Kolejnym trybem jest tryb SLEEP, w którym priorytetem jest maksymalnie cicha praca. Tryb szczególnie przydatny, jeśli oczyszczacz ma pracować w sypialni czy pokoju małego dziecka. Jeśli Użytkownik chciałby ręcznie sterować wydajnością procesu oczyszczania powietrza niezależnie od aktualnych wskazań czujników to ma taką możliwość wybierając jeden z 4 trybów MANUAL (LOW-niski, MID-średni, HIGH-wysoki, TURBO). Jeśli weźmiemy pod uwagę, że każdy z powyższych 6 trybów pracy może być wsparty lub nie jonizacją PlasmaWave, to uzyskamy w ten sposób kombinację 12 trybów pracy oczyszczacza Winix Zero.

  Dodatkowe funkcje w oczyszczaczu powietrza Winix Zero

  TIMER - programator czasowy, dzięki któremu Użytkownik może zaprogramować czas, po którym oczyszczacz powietrza wyłączy się. W modelu Winix Zero Pro do dyspozycji mamy: 1hr, 4hr i 8hr lub brak ograniczenia czasowego.

  Parametry techniczne

  Szczegóły produktu

  WINIX
  WINIX Zero
  Zalecana powierzchnia pomieszczenia w m²
  99
  Zalecana powierzchnia [m²]
  od 50
  Maksymalna wydajność oczyszczania (m³/h)
  390
  Funkcja nawilżania
  Nie
  Pobór prądu/moc (low / high) w W
  3 / 70
  Poziom głośności (low / high) w dB
  27 / 51
  Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
  380 x 208 x 600
  Waga (kg)
  7
  Kolor
  Biały
  Wydajność [m³/h]
  od 300 do 399
  Czujniki
  PM2.5, TVOC, kurzu, światła
  WiFi i aplikacja mobilna
  nie
  System filtracji
  HEPA H13, wstępny, węglowy
  Tryby
  Auto
  Technologia jonizacji
  PlasmaWave
  Funkcje
  SLEEP, TIMER, TURBO
  Gwarancja Winix
  Tak

  Opinie (5)

  Ocena 
  2022-11-16

  Oczyszczacz Winix Zero

  Oczyszczacz powietrza działa bez zarzutu. Według mnie jest jednak nieco za głośny.

  Ocena 
  2022-10-06

  Najlepszy oczyszczacz powietrza do 1000 zł

  Naprawdę to chyba teraz najlepszy oczyszczacz na rynku "za grosze". Duża moc, bardzo dobre filtry, jonizator z udokumentowaną skutecznością i naprawdę przyzwoita cena. Duży plus dla Sprzedawcy, który precyzyjnie zrobił porównanie tego oczyszczacza 'Winix Zero z moim pierwszym wyborem - Sharp UA-PF40EW.<br /> Dziękuję i polecam :)<br /> Jurek

  Ocena 
  2022-01-07

  Super oczyszczacz za przyzwoite pieniądze

  Wygląda fajnie. Jest cichy. Rewelacyjny stosunek mocy do ceny. 3 letnia gwarancja. Można by obniżyć ocenę za częstą wymianę filtrów, ale przy moim zakupie była akcja na dodatkowe gratis, więc extra :) Polecam !!!

  Ocena 
  2022-01-04

  Oczyszczacz w bardzo dobrej cenie

  Wygląda dobrze i ma wszystko, co potrzeba. Oczyszczacz cichy i o dużej mocy. W porównaniu z podobnymi oczyszczaczami ma bardzo dobrą cenę.

  Ocena 
  2021-08-22

  Oczyszczacz powietrza Winix Zero

  Porządny oczyszczacz powietrza w przyzwoitej cenie. Koreański a nie chiński jak wszystkie inne.

  Napisz opinię

  Do tego oczyszczacza
  pasują filtry

  Mało korzyści?

  Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

  O nas

  Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

  Kontakt

  Logo Vestfrost

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Coway

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Ideal

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Winix

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Sharp

  Oficjalny dystrybutor

  Logo Blueair

  Oficjalny dystrybutor

  2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl