90 milionów sztuk urządzeń z tchnologią Plasmacluster

Technologia Dec 19, 2020 3433 wyświetlenia

Od 2000 roku, kiedy to japoński koncern Sharp opatentował swoją unikalną technologię Plasmacluster, urządzenia w nią wyposażone przekroczyły kolejną granicę w ilości sprzedanych egzemplarzy. To już 90 milionów sztuk klimatyzatorów, suszarek, oświetlenia, chłodziarek, ale przede wszystkim inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza wyposażonych w tą nadzwyczaj skuteczną jonizację. W ciągu 20 lat zbierania doświadczeń oraz jej udoskonalania, związana z nią efektywność potwierdzona została wieloma Certyfikatami na całym świecie.

90 milionów generatorów Plasmacluster na świecie

UA-KIL80E-W, UA-KIL60E-W

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl