• -50,00 zł
zoom_in
Gwarancja Premium24h Walaka z wirusami 90 miljonów Plasmacluster Konsumencki Lider Jakości

SHARP Plasmacluster UA-PM50E-B inteligentny oczyszczacz powietrza

  • dostępny/niedostępny Produkt jest dostępny
  • Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D Gwarancja 2 Lata + Serwis D2D
  • Wysyłka w 24h 1-2 dni robocze
Ilość:
Cena
1 249,00 zł Zniżka 50,00 zł
1 299,00 zł Brutto

Nowa, czarna wersja super eleganckiego modelu UA-PG50E-W. Dzięki zastosowaniu filtra Hepa H13, filtra węglowego oraz technologii Plasmacluster doskonale radzi sobie w walce zarówno ze smogiem jak i zanieczyszczeniami biologicznymi, zapewniając czyste i świeże powietrze, jednoczenie chroniąc układ oddechowy i immunologiczny. Wydajność 306m3/h pozwala na ciche i skuteczne oczyszczanie pomieszczeń o powierzchni do 40m2. Jest to jedyny na rynku inteligentny oczyszczacz powietrza z funkcją Mosquito Catcher. Urządzenie wyposażone jest w specjalną komorę wyposażoną w lampę UV do unieszkodliwiania pojawiających się latem w pomieszczeniu komarów oraz innych owadów. Żywotność filtra Hepa i węglowego do 10 lat.

Pod względem wydajności oczyszczania model UA-PM50E-B jest ekwiwalentem urządzeń: UA-HG50E-L, KC-G50EUW, KC-G50EUH, UA-HD50E-L, KC-D50EUW. Dedykowany dla Klientów poszukujących inteligentnego oczyszczacza powietrza z wyższej półki i dla których funkcja inteligentnego nawilżania nie jest kluczowa.

Oczyszczanie poprzez jonizację i filtry

UA-PM50EB  - kompaktowe urządzenie z oferty Sharpa. Mimo niewielkich rozmiarów zastosowano w nim podwójny system oczyszczania:

- pasywne: filtr wstępny, pochłaniający zapachy i filtr Hepa, które zatrzymują kurz, włosy, sierść zwierząt, a także mikroskopijne cząstki o rozmiarach od 0,3 mikrona- alergizujące pyłki, odchody i szczątki roztoczy, drobnoustroje, a także pył zawieszony PM2,5, PM10

- aktywne: oczyszczanie powietrza poprzez nasycanie klastrami jonowymi- technologia Plasmacluster. Zapewniając równowagę jonową- tak jak ma to miejsce w naturalnym czystym środowisku, urządzenie wyeliminuje z otoczenia  alergeny, wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, a także niepożądane zapachy i szkodliwą elektro statyczność.

Dodatkowe funkcje

Niewątpliwą zaletą są dodatkowe funkcje zastosowane w urządzeniu.

Plasmacluster- skuteczna i w pełni bezpieczna jonizacja

4 ustawienia: auto/max/low/sleep

CLEAN ION SHOWER - intensywna jonizacja

TIMER - ustawienie żądanego czasu pracy

Regulacja czułości czujników

Regulacja jasności wskaźników

Zalety produktu

Niewielkie rozmiary, nowoczesny design, prostota obsługi, skuteczność działania, niskie koszty eksploatacji, cicha praca to cechy, które wyróżniaj ten model spośród innych dostępnych na rynku.

Filtry: HEPA UZ-PM5HF, pochłaniający zapachy UZ-PM5DF

Szczegóły produktu

SHARP
UA-PM50E-B
Kolor
Czarny
Pobór prądu/moc (high / mid / low) w W
4-51
Maksymalny nadmuch powietrza (m³/godz.)
306
Funkcja nawilżania
Nie
Poziom głośności (high / mid / low) w dB
20-51 dB
Wymiary (szer. x gł. x wys.) w mm
394 x 281 x 540
Waga (kg)
6,1
Gwarancja Premium24h
Tak
Konsumencki Lider Jakości
2020

Opinie (1)

Ocena 
2020-01-29

Basia

Rewelacyjny oczyszczacz powietrza. Jeden dostałam od syna a drugi kupiłam w ciągu tygodnia. Niezastąpiony.

  • 1 z 1 osób uznało tę opinię za pomocną.
Napisz opinię

Do tego oczyszczacza
pasują filtry

Zobacz również

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl