Wybieramy oczyszczacz powietrza do sypialni.

Technologia Dec 15, 2020 845 wyświetlenia
Wybieramy oczyszczacz powietrza do sypialni.

SHARP Plasmacluster – najskuteczniejsza technologia oczyszczania

SHARP może poszczycić się najwydajniejszymi i najlepszymi urządzeniami na rynku przeznaczonymi do oczyszczania, nawilżania i jonizacji powietrza. Dzięki opatentowanej przez inżynierów SHARP, certyfikowanej technologii Plasmacluster oczyszczane powietrze posiada równowagę jonową, która porównywalna jest do tej występującej w naturze – dzięki czemu każdy użytkownik oczyszczaczy i jonizatorów SHARP może cieszyć się rześkim i zdrowym powietrzem w swoim domu.

Wybór oczyszczacza do sypialni – co wziąć pod uwagę?

Wybierając oczyszczacz powietrza, który umieścimy w sypialni, powinniśmy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Ze względu na to, że oczyszczacz jest w stanie pracować tylko w jednym pomieszczeniu na raz, wybór powinien być skoncentrowany na najważniejszych funkcjach, jakie są nam niezbędne.

Wydajność i specyfikacja techniczna

W zależności od wielkości sypialni, w której umieszczony zostanie nasz oczyszczacz powietrza, powinniśmy sięgnąć po możliwie jak najbardziej wydajny i technicznie zaawansowany sprzęt. Doskonałe parametry techniczne oczyszczaczy SHARP pozwalają na obsługę pomieszczeń o wielkości aż do 56 metrów kwadratowych, a nowe, niespotykane funkcjonalności sprawiają, że urządzenia działają jeszcze skuteczniej. Niskie zużycie energii zapewnia ekonomiczną pracę, dzięki czemu nie musimy obawiać się o dodatkowe koszty związane z eksploatacją.

 Głośność pracy

Poszukując oczyszczacza powietrza do sypialni powinniśmy wziąć pod uwagę również głośność jego pracy, szczególnie jeśli zależy nam na oczyszczaniu powietrza podczas snu. Najnowsze modele SHARP gwarantują cichy tryb pracy, który minimalnie osiąga wartość 18 dB w trybie “sen”, co pozwala na pracę urządzenia w ciągu nocy.

Analiza jakości powietrza

Inteligentne oczyszczacze powietrza SHARP używają charakterystycznej kolorowej skali wskazującej poziom zanieczyszczenia powietrza. Wynika to z faktu, że informacje zbierane są z dwóch niezależnych czujników a zakres wskazywanych zanieczyszczeń rozciąga się od bardzo małych cząsteczek zapachowych czy najdrobniejszych frakcjach smogu PM1 aż do widzialnego gołym okiem kurzu. Dlatego też, w przeciwieństwie do wąsko wyspecjalizowanych oczyszczaczy smogowych nie koncentrują się one tylko na stężeniu pyłu PM2.5. Choć bardzo szkodliwy, to jest on tylko okresowym elementem wszystkich szkodliwych zanieczyszczeń w powietrzu. Jeśli oczyszczacz powietrza SHARP wyposażony jest w inteligentny nawilżacz, to do dyspozycji mamy dodatkowo czujniki temperatury i wilgotności, których zadaniem jest dbanie o optymalne poziom nawilżenia.

 Doświadczenie i renoma Producenta

Warto skupiać się na produktach najwyższej jakości. Efektem będzie wysoki poziom techniczny oraz brak problemów w przyszłości np. z dostępem do filtrów. SHARP dysponuje również certyfikowaną technologią Plasmacluster, której skuteczność została potwierdzona przez 13 ośrodków badawczych. 20-letnie doświadczenie przekłada się na skuteczność w walce z patogenami szkodliwymi dla zdrowia znajdującymi się w powietrzu. Wszystkie oczyszczacze powietrza SHARP objęte są gwarancją door-to-door. Oznacza to, że w przypadku stwierdzenia usterki, urządzenie jest odbierane od Konsumenta i wraca do Niego na koszt serwisu SHARP. Dodatkowo w przypadku modeli Ultimate Air (oznaczone UA-…) może być ona rozszerzona do Gwarancji Premium 24H.

Filtry o najwyższych parametrach

W walce ze smogiem niezwykle przydatne są filtry HEPA H13, które usuwają cząstki stałe i zawieszone pyły. Ich potwierdzona naukowo skuteczność sięga nawet 100%. Dodatkowe wyposażenie urządzeń w filtry węglowe sprawia, że powietrze zostaje oczyszczone z przykrych zapachów i gazów. Filtry wodne odpowiadają za filtrowanie wody przed procesem nawilżania. Firma SHARP zaleca stosowanie zwykłej wody wodociągowej. Biorąc jednak pod uwagę olbrzymią wydajność inteligentnych nawilżaczy sięgającą nawet 400 litrów wody miesięcznie możemy spodziewać się dużej ilości zanieczyszczeń mineralnych i organicznych, które zostaną skutecznie zatrzymane. Żywotność wszystkich filtrów gwarantuje ich długotrwałe użytkowanie (sięgające nawet do 10 lat pracy).

Dodatkowe unikalne funkcje

Urządzenia SHARP wyposażone zostały w szereg dodatkowych funkcji, które sprawdzą się podczas pracy w warunkach domowych – tryb Plasmacluster Ion Spot pozwoli na skuteczne zwalczanie nieprzyjemnych zapachów przylegających do tkanin i mebli, a tryb Clean Ion Shower doskonale sprawdzi się w przypadku, kiedy mamy jeden oczyszczacz powietrza i kilka sypialni, które musimy po kolei przygotować na noc. Najciekawszą wydaje się jednak być funkcja Mosquito Catcher. Jest to możliwość unieszkodliwiania przez oczyszczacz powietrza dokuczliwych meszek i komarów wlatujących do sypialni i powodujących dyskomfort. Tą unikalną funkcją w ofercie SHARP dysponuje tylko model UA-PM50E-B.

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl