Promocja Sharp !!! Inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp Plasmacluster + Extra filtr Gratis.

Technologia Nov 4, 2021 7629 wyświetlenia

Bardzo rzadko zdarzają się takie okazje jak teraz, dlatego nie zwlekaj z decyzją o zakupie

Dodatkowy filtr wodny gratis

inteligentnego oczyszczacza i nawilżacza powietrza Sharp Plasmacluster z najnowszych linii Ultimate Air. Wyposażone nawet w 6 czujników gwarantują precyzyjną ocenę czystości i wilgotności powietrza. Są referencyjnie ciche i gwarantują do 24 dB generowanego hałasu w trybie cichym. Wszystkie biorące udział w promocji oczyszczacze posiadają inteligentne i higieniczne nawilżacze ewaporacyjne oraz korzystają z rewelacyjnej technologii Plasmacluster. Wysokowydajne filtry o żywotności do 10 lat zapewniają niskie koszty eksploatacji i wyjątkową opłacalność zakupu bez względu na wybrany model. A teraz dodatkowo możesz te koszty jeszcze bardziej zredukować odbierając dodatkowy filtr nawilżający extra.

Zasady promocji Dodatkowy filtr wodny gratis:

  1. Kup wybrany model oczyszczacza powietrza Sharp Ultimate Air z serii UA-HG* lub UA-HD w dniach 22.10.2021 - 31.12.2021.
  2. Zarejestruj zakup na stronie www.sharpconsumer.pl w ciągu 10 dni od daty nabycia produktu;
  3. Odbierz filtr wodny GRATIS;

* model UA-HG30E-B nie jest objęty promocją „Dodatkowy filtr wodny gratis”

Oprócz promocji Dodatkowy filtr wodny gratis przypominamy, że wszystkie inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp Plasmacluster Ultimate Air objęte są również dodatkowym specjalnym programem Gwarancja Premium 24H. Wybierz swój model:

UA-HG60E-L (do 50m2),

UA-HG60E-L oczyszczacz sharp

UA-HG50E-L (do 40m2),

UA-HG50E-L oczyszczacz powietrza sharp

UA-HG40E-L (do 30m2),

UA-HG40E-L oczyszczacz powietrza sharp

UA-HG40E-T (do 30m2),

UA-HG40E-T oczyszczacz sharp

UA-HD60E-L (do 50m2),

UA-HD60E-L oczyszczacz powietrza sharp

UA-HD50E-L (do 40m2),

UA-HD50E-L oczyszczacz powietrza sharp

UA-HD40E-L (do 30m2),

UA-HD40E-L oczyszczacz powietrza sharp

UA-HD40E-T (do 30m2)

UA-HD40E-T oczyszczacz powietrza sharp

Inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp to jedne z najpopularniejszych tego typu urządzeń w Polsce. Niewątpliwie ich sukces związany jest z rosnącymi zagrożeniami związanymi z jakością powietrza w naszym kraju. Olbrzymi problem toksycznego smogu, powszechne alergie czy obecny problem pandemii sars-cov2 to tylko wierzchołek góry lodowej. Drugim czynnikiem z pewnością będzie ich skuteczność. Oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp należą bowiem do najlepiej przebadanych tego typu urządzeń na rynku. Konsumenci, a także coraz częściej całe Firmy szukają rozwiązań mogących skutecznie ochronić przed skutkami ekonomicznymi i zdrowotnymi zagrożeń związanymi z fatalną jakością powietrza.

Oczyszczacze i nawilżacze Sharp w olbrzymim stopniu spełniają oczekiwania w kwestii ochrony zdrowia głównie poprzez wykorzystywanie gruntownie przebadanej i certyfikowanej technologii Plasmacluster. Daje ona maksymalną możliwą ochronę prewencyjną przed następstwami działania większości wirusów, bakterii czy alergenów. Zachowane zdrowie i pełna sprawność fizyczna to z kolei największa wartość ekonomiczna możliwa do uzyskania w dzisiejszych czasach.

Warto pamiętać, że większość oczyszczaczy w ofercie Sharp to także genialne inteligentne nawilżacze powietrza. Wykorzystują bezpieczną i higieniczną metodę nawilżania ewaporacyjnego. Oferują olbrzymią wydajność na poziomie nawet 16 litrów wody na dobę. Przy tak dużych możliwościach przystosowane są do używania zwykłej wody wodociągowej, która ze względów higienicznych jest dodatkowo filtrowana wewnątrz nawilżacza. Proces nawilżania jest niewidoczny, ponieważ produkowane są higieniczne nano - kropelki wody o wielkości poniżej progu aerozolu (tzw. nanocloud). Ta metoda w połączeniu z dużą efektywnością nawiewu charakterystyczną dla oczyszczaczy Sharp powoduje, że pomieszczenia nawilżane są równomiernie w całej objętości.

Oczywiście wybierając inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp Plasmacluster każdy może do tego dodać wliczone już w cenę ich świetne wyposażenie, ekstremalnie niskie koszty eksploatacji oraz rozbudowany program gwarancyjny.

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl