Oczyszczacz SHARP UA-PE30E-WB GRATIS

Technologia Jan 14, 2021 27748 wyświetlenia

Od 15.01.2021 do 31.03.2021 firma SHARP przygotowała dla Państwa fantastyczną promocję. Kupując w tym czasie jeden z dwóch Inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza SHARP Plasmacluster - modele UA-HG60EL lub UA-HG50EL otrzymacie Państwo kolejny oczyszczacz powietrza SHARP UA-PE30E-WB kompletnie GRATIS. Możecie Państwo kupić dowolną ilość promocyjnych oczyszczaczy powietrza z dodatkowym oczyszczaczem gratis. W promocji nie mogą wziąć udziału osoby prawne, jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej lub osoby fizyczne dokonujące zakupu w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Jedyne, co musicie Państwo zrobić, to kupić u nas wybrany model oczyszczacza powietrza objętego promocją i zgłosić ten fakt w ciągu max 10 dni na stronie firmy SHARP.

Nie zwlekajcie z decyzją, ponieważ zgodnie z Regulaminem promocji - jednym z warunków jej zakończenia jest wyczerpanie się zapasów.

KLIKNIJ, ABY ZAREJESTROWAĆ SWÓJ OCZYSZCZACZ POWIETRZA SHARP W TYCH WYJĄTKOWYCH PROMOCJACH

UWAGA: Proszę Pamiętać, że Inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp Plasmacluster objęte są dodatkowo poniższymi promocjami:

DODATKOWY FILTR GRATIS 

GWARANCJA PREMIUM 24H 

SHARP UA-KIL80E-W , SHARP UA-KIL60E-W

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl