Odbierz extra filtr nawilżający Gratis.

Technologia Dec 1, 2020 1739 wyświetlenia
Odbierz extra filtr nawilżający Gratis.

Grudzień 2020 to doskonały moment, aby zaopatrzyć się w inteligentny oczyszczacz i nawilżacz powietrza Sharp Plasmacluster. Dzięki niemu Państwa mieszkanie będzie należycie chronione w kwestii tak dzisiaj istotnej jak czyste i prawidłowo nawilżone powietrze.

Decydując się na zakup inteligentnego oczyszczacza i nawilżacza powietrza Sharp Plasmacluster w grudniu otrzymacie Państwo extra dodatkowy filtr nawilżający SHARP do Waszego urządzenia. Wystarczy zarejestrować produkt na:

 https://www.sharpconsumer.pl/gwarancja-premium-24h/

Dodatkowo otrzymujecie Państwo GRATIS ponadstandardową Gwarancję Premium 24H, dzięki której jakiekolwiek potencjalne usterki będą usuwane przez Serwis Sharp w ciągu 24h roboczych. Wystarczy zarejestrować produkt na:

 https://www.sharpconsumer.pl/gwarancja-premium-24h/

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Newsletter - zapisz się!

Podaj swój e-mail, aby otrzymywać nowości oraz promocje

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

2010-2021 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl