Najlepsze oczyszczacze powietrza ze specjalną Gwarancją

Technologia Oct 13, 2021 864 wyświetlenia

Wysoka jakość inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza to nie tylko wyśrubowane parametry techniczne takie jak wydajność, skuteczność, głośność pracy, koszty eksploatacyjne czy wbudowane zaawansowane czujniki i technologie. To również renoma Producenta poparta zastosowaniem najlepszych komponentów oraz posiadanym doświadczeniem w produkcji urządzeń danego typu. To także lata badań nad skutecznością oferowanych rozwiązań a także niezawodnością ostatecznego produktu trafiającego w ręce Konsumenta.

Długość ochrony gwarancyjnej w Unii Europejskiej ustawodawca ustalił na okres 24 miesięcy w przypadku zakupu konsumenckiego oraz 12 miesięcy w przypadku zakupu inwestycyjnego dokonywanego przez Firmy. Jednak najlepsi producenci oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza decydują się coraz częściej na wydłużanie tej ochrony i to niezależnie od tego, czy Użytkownikiem końcowym jest osoba prywatna czy Firma. Wynika to wprost z coraz większej popularności tych urządzeń na rynku, a co za tym idzie, z coraz bardziej wiarygodnymi statystykami dotyczącymi ich niezawodności. Ponadstandardowa Gwarancja przypisana do danego oczyszczacza czy nawilżacza powietrza oznaczać może zatem nie tylko jego wysoką jakość, ale również popularność na rynku.

Ponadstandardowa Gwarancja oczyszczaczy powietrza

3 lata gwarancji na inteligentne oczyszczacze powietrza Coway

Wszystkie oczyszczacze i nawilżacze powietrza Coway objęte są standardową 3 letnią Gwarancją. To o 50% dłuższy okres niż wymagają tego prawa Konsumenta Unii Europejskiej. Podkreśla to również dużą pewność siebie koreańskiego producenta co do niezawodności takich oczyszczaczy powietrza jak: Coway Airmega 300S, Coway Storm, Coway Mini Storm, Coway ClassicCoway Cartridge oraz Coway Hue&Healing. Oznaczenie Door2Door gwarantuje, że wszystkie kwestie związane ze zgłoszeniem ewentualnej usterki oraz kontaktem z serwisem Coway Konsument załatwi bez ruszania się z domu oraz bez żadnych dodatkowych kosztów. Należy jednak pamiętać, że standardowym wymogiem wszystkich producentów jest używanie do transportu serwisowego oryginalnych opakowań i zabezpieczeń produktów. 

 inteligentne oczyszczacze powietrza Coway

Gwarancja 2 + 1 na inteligentne oczyszczacze powietrza Winix PlasmaWave

Winix to kolejny renomowany producent oczyszczaczy powietrza, który zdecydował się podkreślić jakość swoich produktów oferując standardową 2 letnią Gwarancję Door2Door z możliwością rozszerzenia jej o Dodatkowy rok Garancji Gratis. Rozszerzenie gwarancji odbywa się poprzez rejestrację zakupionego oczyszczacza powietrza na stronie producenta i ma charakter promocji trwającej do 22.03.2022 roku. Obejmuje ona 3 najpopularniejsze oczyszczacze powietrza Winix Plasmawave: Winix Zero ProWinix Zero oraz Winix Zero Compact 

 inteligentne oczyszczacze powietrza Winix PlasmaWave

5 lat Gwarancji na inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp Plasmacluster z serii UA-KIL

Aż pięcioletnią fabryczną ochroną serwisową chroni swoich Klientów japoński Sharp. W przypadku zakupu jednego z dwóch topowych inteligentnych oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza powietrza UA-KIL80E-W lub UA-KIL60E-W Konsument nie poniesie żadnych kosztów związanych z usunięciem fabrycznych usterek w okresie aż 5 lat od momentu zakupu !! Jeśli do tego dodamy fakt, że modele te wyposażone są również w wysokowydajne filtry o żywotności do 10 lat, to zakup tych urządzeń wydaje się wyjątkowo opłacalny nawet biorąc pod uwagę ich przedział cenowy. Warto pamiętać, że 5 lat Gwarancji od Sharp  nie jest standardowe i wymaga spełnienia 3 warunków:

- zakup musi być dokonany w dniach 01.10.2021 - 30.12.2021

- zakup musi być dokonany u Autoryzowanego Partnera Sharp takiego jak nasz sklep  - Most Wanted Products

- zakup musi być zarejestrowany na stronie Sharp maksymalnie przed upływem 10 dni od daty na dokumencie zakupu

Gwarancja jest realizowana w systemie Door2Door. 

5 lat Gwarancji na inteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp Plasmacluster z serii UA-KIL

Gwarancja Premium 24H na wszystkie oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp Plasmacluster Ultimate Air

Standardowa czy promocyjna Gwarancja bazuje na określonym schemacie działania, który precyzyjnie opisuje Ustawodawca. W skrócie możemy opisać w kilku zdaniach. Jeśli usterka zakupionego urządzenia ma miejsce w okresie krótszym niż ustalony w Gwarancji musimy ją opisać i zgłosić do wskazanego w gwarancji serwisu w formie pisemnej. Z reguły jest to powiązane z dostarczeniem oczyszczacza i/lub nawilżacza powietrza do serwisu (w przypadku systemu Door2Door odbywa się to za pomocą firmy kurierskiej na koszt serwisu Producenta). Serwis ma 14 dni, aby pisemnie ustosunkować się do zgłaszanej usterki, a następnie aż do 30 dni, aby ją usunąć.

Firma Sharp opierając się na swoim ponad 10 letnim doświadczeniu w oferowaniu w Polsce najwyższej jakości oczyszczaczy i nawilżaczy powietrza doszła do wniosku, że problemem nie jest niska awaryjność oferowanych przez nią urządzeń. Jest nim właśnie ten czas, który jest potrzebny na usunięcie usterki, kiedy ta się ewentualnie pojawi. Dla kogoś, kto kupił oczyszczacz dla dziecka z alergią czy aby chronić się przed smogiem, kilkutygodniowa obecność urządzenia w serwisie jest często nie do wyobrażenia. Mając to na uwadze Sharp wprowadził dla kupujących oczyszczacze i nawilżacze powietrza Ultimate Air (UA-….) specjalną Gwarancję Premium 24H, która gwarantuje usunięcie każdej usterki fabrycznej w ciągu 24 godzin roboczych. Tak, jak w przypadku praktycznie wszystkich usług japońskiego koncernu, aby skorzystać z tego specjalnego przywileju należy dokonać zakupu u Autoryzowanego Partnera Sharp (np. Most Wanted Products) oraz zarejestrować ten zakup zgodnie z zasadami Gwarancji Premium 24H.

Dotyczy modeli: UA-KIL80E-W, UA-KIL60E-W, UA-HG60E-L, UA-HG50E-L, UA-HG40E-L, UA-HG40E-T, UA-HD60E-L, UA-HD50E-L, UA-HD40E-L, UA-HD40E-T, UA-HG30E-B, UA-PM50E-B, UA-PG50E-W, UA-PF40E-W, UA-PE30E-WB.  

nteligentne oczyszczacze i nawilżacze powietrza Sharp Plasmacluster

Komentarze

Zostaw komentarz

* Wymagane pole

Mało korzyści?

Bądź na bieżąco z ciekawymi artykułami, materiałami audio, nowościami oraz ofertami specjalnymi. Nawet, jeśli nie zdecydujesz się teraz, to dzięki dodatkowej wiedz, dokonasz najlepszego możliwego wyboru w przyszłości. 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczenie usług drogą elektroniczną, na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez MWP EUGENIUSZ ŻOCHOWSKI, ul. ks. Stanisława Andrukiewicza 4/32, 15-204 Białystok. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.

O nas

Firma MWP (MostWantedProducts) została założona w 2010 roku jako jeden z pierwszych profesjonalnych Dystrybutorów urządzeń kategorii Wellness (oczyszczaczy powietrza ) japońskiej marki SHARP.

Kontakt

Logo Vestfrost

Oficjalny dystrybutor

Logo Coway

Oficjalny dystrybutor

Logo Ideal

Oficjalny dystrybutor

Logo Winix

Oficjalny dystrybutor

Logo Sharp

Oficjalny dystrybutor

Logo Blueair

Oficjalny dystrybutor

2010-2022 © MWP (MostWantedProducts) Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Stroniarz.pl